Kinguin PTW #2 BLACKOUT nadciąga. Na fanów wrestlingu czekają hitowe walki!

Do naszpikowanej gwiazdami obsady dołącza kolejne potężne nazwisko w postaci supergwiazdy WWE Santino! Tym razem kanadyjsko-włoski zawodnik pojawi się w okolicach ringu jako angielski komentator - w sumie będą trzy niezależne od siebie teamy komentatorów dla publiczności polsko, niemiecko i anglojęzycznej.

Druga duża gala Kinguin PTW jest kolejnym krokiem milowym dla ciągle młodej dyscypliny jaką jest w Polsce pro wrestling. Debiutancka gala REVOLUCJA potwierdziła zasadność swojej nazwy wprowadzając nową jakość rozrywki na salony, nadchodząca gala BLACKOUT jest zaś podbiciem stawki w każdym znaczeniu tego słowa. Założyciele federacji Arkadiusz Pan Pawłowski, który w sobotę prowadził popularną galę High League, oraz Marcin Rzeźniczek, który od lat produkuje największe wydarzenia widowiskowo-sportowe w Polsce przygotowali zróżnicowane i nieprzewidywalne show.

W ramach wydarzenia zobaczymy osiem pojedynków, w których naprzeciw siebie staną polskie, europejskie i światowe gwiazdy zawodowych zapasów. Na tę chwilę znamy skład sześciu ekscytujących pojedynków, a każdy dzień przynosi kolejne niespodzianki!

Aktualna karta gali Kinguin PTW #2 BLACKOUT:

  • Tristan Archer (Francja) vs. Jacob Crane (Polska)
  • Jonny Storm (Anglia) vs. Axel Fox (Polska)
  • Matt Sydal (USA) vs. "Starboy" Nano Lopez (Hiszpania)
  • Axel Tischer (Niemcy) vs. John "Bad Bones" Klinger (Niemcy) o pas mistrza świata niemieckiej organizacji GWF
  • 3 vs. 3: PAKA (Taras, Disco Pablo, Boro) vs. Dawid "Puncher" Seńko & Sinister & Syriusz Dziedzic
  • Chris Masters (USA) vs. Nick Aldis (USA)

Większość zawodników możecie kojarzyć z największych federacji świata takich jak WWE, AEW, Impact Wrestling, ROH, czy też ze sceny europejskiej. Dodatkowo na gali pojawi się wielu gości specjalnych, między innymi ostatnio zapowiedziany Piotr "Bestia" Piechowiak.

Zapowiada się wieczór pełen wielkich emocji dla całej rodziny. Bilety można nabyć TU.

Więcej o: