Wstrząsający nokaut w UFC. Jedno kopnięcie i booom [WIDEO]

Brazylijczyk Eduardo Dantas popisał się niezwykle efektownym nokautem w drugiej walce wieczoru podczas gali UFC FAC 12. Występujący w wadze koguciej 33-latek imponującym kopnięciem powalił w drugiej rundzie Meksykanina Jose Alday'a.

W nocy polskiego czasu w amerykańskim Independence w stanie Missouri odbyła się gala FAC 12 (Fighting Alliance Championship). W walce wieczoru Brazylijczyk Eduardo Dantas mierzył się z Meksykaninem Jose Alday'em.

Zobacz wideo Joanna Jędrzejczyk będzie walczyła w KSW? "Trud i poświęcenie mają swoją cenę"

Jarosław 'pashaBiceps' Jarząbkowski"PashaBiceps" chce kolejnej walki. Stawia jeden warunek

Efektowny nokaut podczas gali UFC

Jose Alday (14-7-1) miał kilka dobrych momentów w pierwszej rundzie, ale zdaniem sędziów lepszy był były mistrz organizacji Bellator (23-7). Brazylijczyk dwukrotnie powalił swojego rywala na deski, ale ten w obu przypadkach zdołał się podnieść. Więcej punktów zdobył Brazylijczyk.

Druga runda w wykonaniu obu zawodników była mniej aktywna, jednak ponownie to Dantas atakował znacznie częściej. Zasiadający na trybunach widzowie z biegiem czasu zaczęli dawać sygnały niezadowolenia w postaci gwizdów, chcąc w ten sposób zachęcić zawodników do aktywniejszej walki.

Szawkat RachmonowWow! Co za kopnięcie! To będzie nowa gwiazda UFC?! [WIDEO]

Dantas najwyraźniej to poczuł i w niespodziewany sposób zaprezentował skuteczny atak. Po czterech minutach i 25 sekundach drugiej rundy Brazylijczyk znokautował Alday'a, nie dając mu szans na kontynuowanie walki. Jego kopnięcie zostało wybrane akcją gali UFC.

Więcej o: