High League 2. Wyniki gali. "PashaBiceps" nowym królem High League

W sobotę 5 lutego odbyła się gala High League 2. Najważniejszą walką wydarzenia było starcie Jarosława Jarząbkowskiego, znanego jako 'pashaBiceps", z Michałem "Owcą" Owczarzakiem. Uwagę kibiców przyciągał też pojedynek Mateusza "Mini Majka" Krzyżanowskiego i Macieja "Big Jacka" Jarema. Kto wygrał? Oto wyniki gali High League II.

W walce wieczoru gali High League 2 Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski znokautował w drugiej rundzie Michała "Owcę" Owczarzaka. Publiczność doceniła jednak obu zawodników. Śmiało można stwierdzić, że jeśli chodzi o poziom sportowy, to była to jedna z najlepszych walk w historii freakowych federacji.

Cameroon African Cup SoccerDo 70. minuty przegrywali 0:3. Niewiarygodny powrót w meczu o 3. miejsce PNA

Denis Załęcki wygrał, ale został wygwizdany

Alan Kwieciński wytrwał w klatce z Denisem Załęckim aż trzy rundy. Ale sędziowie nie mieli wątpliwości. Na gali High League II wygrał cięższy o 20 kg Załęcki.

Po walce Alan otrzymał za swoją postawę wielkie brawa, a Denis - za zachowanie przed walką - został przeraźliwie wygwizdany. Zwycięzca zaczął wyzywać publiczność. - Zamknijcie mordy! Sami ku..a wyjdzie do klatki i się sprawdźcie - krzyczał Denis. I dodał: - Nie podam mu ręki, bo nie szanuję go jako człowieka. Ale szanuję go jako zawodnika.

"Mini Majk" triumfuje. Przegrany po walce przeprosił go za swoje słowa

"Mini Majk" zdobył pas osób niskorosłych freakowej federacji High League. A jak wyglądał przebieg starcia z "Big Jackiem"?

Walka toczyła się głównie w stójce, gdzie przewagę - szczególnie w boksie - miał "Mini Majk". Internetowy celebryta przeważał w pierwszej i drugiej rundzie. W trzeciej inicjatywę przejął "Big Jack", który popisał się dwoma ładnymi uderzeniami łokciem. Ale to nie wystarczyło. Na punkty wygrał "Mini Majk".

Po ogłoszeniu werdyktu "Big Jack" przeprosił rywala za to, że go obrażał przed walką. - Przepraszam. Nie powinienem się tak zachować - mówił.

A co powiedział nowy mistrz? - Jestem najszczęśliwszą osobą niskorosłą na świecie. Jestem szczęśliwy. Mam najlepszych przyjaciół i najlepszą dziewczynę - stwierdził "Mini Majk", który był bardzo wzruszony.

Anderson i HargreavesWielki talent zakończył karierę w wieku 31 lat. "Jeden z najgorszych transferów"

Wyniki gali High Leauge 2:

Walka wieczoru; Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski pokonał Michała "Owcę" Owczarzaka w 2. rundzie przez nokaut 

  • Lexy Chaplin pok. Agatę "Fagatę" Fąk przez TKO (ciosy w parterze), 1 runda
  • Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski pok. Macieja "Big Jack" Jareme przez jednogłośną decyzję sędziów – o pas niskorosłych
  • Norbert "Dis" Gierczak pok. Macieja "Zony" Zoniuka przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Denis "Bad Boy" Załęcki pok. Alana Kwiecińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
  • Piotr "Edzio" Bylina pok. Piotra "czuuXa" CZupryna przez poddanie (trójkąt rękoma), 1 runda
  • Jakub Nowaczkiewicz pok. Huberta "Dredziasty" Węzkę przez TKO (ciosy w parterze), 2 runda
  • Konrad Karwat pok. Mateusza "Tarzana" Leśniaka przez TKO (ciosy w parterze), 2 runda
Więcej o: