Awantura i bijatyka przed walką MMA [WIDEO]

Do szokujących zdarzeń doszło podczas spotkania dwóch zawodników rosyjskiej federacji MMA - Hardcore Fighting Championship. Nerwy przed walką poniosły ich do tego stopnia, że dwukrotnie do akcji musieli wkroczyć znajdujący się w pobliżu ochroniarze.

Walki w formule MMA wywołują emocje na całym świecie. Dotyczą nie tylko fanów mieszanych sztuk walki, ale i zawodników. Dowodem była awantura, do jakiej doszło na konferencji przed galą Hardcore Fighting Championship, która zapowiadała walkę Tamerlana Temirowa z Aleksandrem Janszynem.

Zobacz wideo Joanna Jędrzejczyk będzie walczyła w KSW? "Trud i poświęcenie mają swoją cenę"

Nietypowy sposób na hejtera. Zawodnik UFC stoczył z nim walkę Zawodnik UFC zawalczył z hejterem. Boli od samego patrzenia [WIDEO]

Wielka awantura podczas konferencji przed galą

Od początku spotkania twarzą w twarz było widać, że obaj zawodnicy są niezwykle naładowani emocjami. Po krótkiej wymianie uszczypliwości w pewnym momencie Temirow uderzył rywala lewym sierpowym. Chwilę później próbował także kopnąć przeciwnika, jednak jego próba została zablokowana.

Do akcji musieli wkroczyć ochroniarze, których zadaniem było ujarzmienie dwóch niezwykle nabuzowanych zawodników. Po krótkiej szarpaninie Temirow i Janszyn zostali rozdzieleni. Wszystko wskazywało na to, że sytuacja się uspokoiła, a nerwy złagodzone.

Jocelyn Jones-Lybarger vs Martyna Krol Krew tryskała po całej twarzy. Polka rozbiła zawodniczkę UFC. Na gołe pięści [WIDEO]

Nic bardziej mylnego. Temirow podziękował jednemu ze swoich trenerów i usiadł. Po chwili Janszyn podbiegł do niego z drugiego końca sali i zadał mu cios z rozpędu, wywracając go z krzesła. Tym razem ochroniarze również musieli wkroczyć do akcji i uspokoić towarzystwo.

Więcej o: