Kinguin Prime Time Wrestling wraca! Czas na galę BlackOut

Kinguin Prime Time Wrestling wraca z kolejną dużą galą! Po sukcesie Kinguin PTW #1 - REVOLUCJA przyszedł czas na BlackOut! Już 19 lutego 2022 roku ponownie spotykamy się w hali MORiS w Chorzowie by spędzić wieczór pełen wrestlingowych emocji. Największe gwiazdy z całego świata, polscy zawodnicy i mrożące krew w żyłach widowisko dla całej rodziny - nie możesz tego przegapić!
 

Znamy już pierwsze zagraniczne gwiazdy, które tego dnia pojawią się w Chorzowie!

Pierwszym ogłoszonym zawodnikiem był występujący w AEW Matt Sydal, który 19 lutego zmierzy się ze zwycięzcą walki Battle Royal na pierwszej gali PTW, „Starboyem" Nano Lopezem.

Amerykanin ma na swoim koncie wiele tytułów mistrzowskich, z czego najważniejsze to WWE Tag Team Championship (z Kofi Kingstonem), dwukrotnie IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship ( z Ricochetem) czy tytuły Grand Championship i X Division w Impact Wrestling. Styl, z którego zasłynął ten utytułowany zawodnik to high flying, przepełniony akrobacjami i akcjami z najwyższych lin. W 2008 roku Sydal został nawet okrzyknięty najlepszym high flyerem świata przez Wrestling Observer.

 

Wśród zapowiedzianych gwiazd znajdziemy czołówkę europejskich zawodników. Wśród będą m.in. austriacki potwór Krampus, charyzmatyczny Brytyjczyk Joe Hendry, legenda scen niezależnych Starego Kontynentu John „Bad Bones" Klinger, francuz znany m.in. z WWE Cruiserweight Classic, Tristan Archer oraz Marty Scurll. Ten ostatni zawodnik znany jest z występów w m.in. ROH czy NJPW. Scurll był członkiem legendarnej stajni Bullet Club.

Do ringu PTW powróci także Jonny Storm, który na gali Revolucja w pięknym stylu pokonał swojego rodaka. Storm zmierzy się z popularnym wśród polskich kibiców Axelem Foxem.

Karta walk jest sukcesywnie odkrywana przez organizatorów. Wiemy jednak, że czeka nas jeszcze kilka niespodzianek w postaci zagranicznych gwiazd.

Bilety na gale są dostępne TU.

Zobacz wideo
Więcej o: