Wielki powrót na FAME MMA. "Don Kasjo" wbija szpilę: Próbują co mogą

Paweł "Popek" Mikołajuw zawalczy z Normanem Parke na gali FAME MMA 13. Dla rapera będzie to powrót do oktagonu po prawie dwóch latach. - Słaba walka, ale próbują co mogą - skwitował ten pomysł Kasjusz "Don Kasjo" Życiński.

Na kolejną galę FAME MMA trzeba będzie trochę poczekać, gdyż odbędzie się ona dopiero pod koniec marca. Właściciele najpopularniejsze federacji freakfighotwej w Polsce odkryli nieco szczegółów na temat tego, kto w niej wystąpi. 

Zobacz wideo Co dalej z karierą Kownackiego? "Nie chciałbym widzieć, jak przegrywa przez nokaut"

Wielki powrót na FAME MMA 13

Na razie potwierdzony został udział ośmiu freakfigterów. Na pewno dojdzie do walk pomiędzy Jakubem "Japczan" Piotrowiczem a Robertem Pasutem, Sergiusziem "Nitrozyniak" Górskim z Pawłem "TheUnboxall" Smektalskim. Dodatkowo w oktagonie pojawią się Mateusz "Muran" Murański oraz Mariusz "Hejter" Słoński, ale wciąż nieznani są ich rywali.

Ostry spór pomiędzy 'Boxdelem' a 'Don Kasjo' na konferencji prasowej przed FAME MMA 12Właściciele FAME MMA atakują "Don Kasjo" po jego słowach. "Sam pokazał"

Głównym wydarzeniem FAME MMA 13 będzie jednak powrót znanego rapera Pawła "Popka" Mikołajuwa, który zawalczy z byłym zawodnikiem KSW Normanem Parke. - Szalona walka w formule MMA, ok. 30 kg różnicy i dwóch niedarzących się sympatią groźnych typów - zapowiada pojedynek federacja.

Dla Popka będzie to druga walka w tej federacji. W maju 2020 roku wygrał z Damianem "Stfilerem" Zduńczykiem. Wcześniej przez kilka lat walczył w KSW. W tej federacji stoczył cztery walki, z których przegrał trzy, w tym m.in. z Mariuszem Pudzianowskim oraz Tomaszem Oświęckimskim. Jego najbliższy rywal Norman Parke (28-7-1) bije go pod względem doświadczenia, gdyż ma za sobą pojedynki nie tylko w KSW, ale także UFC. Ostatnie Parke postawił jednak na walki freakfightowe. W FAME MMA wygrał z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskiego, a następnie przegrał z Borysem Mańkowskim.

Kasjusz 'Don Kasjo' Życiński"Łącznie? No to z pół miliona". "Don Kasjo" brutalnie o hazardzie

-  Teraz FAME robi Norman – Popek, główną walkę. Słaba walka, ale próbują co mogą - skomentował krótko Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, który nie pierwszy raz wbił szpilkę organizatorom FAME MMA

FAME MMA 13 odbędzie się 26 marca w Kielcach. W najbliższych tygodniach pojawią się kolejne szczegóły dotyczące zbliżającej się gali.

FAME MMA 13. Karta walk:

  • Sergiusz "Nitrozyniak" Górski - Paweł "TheUnboxall" Smektalski (walka wieczoru)
  • Popek - Norman Parke (co-main event)
  • TBA - TBA
  • TBA - TBA
  • Jakub "Japczan Piotrowicz" - Rafał Pasut
  • TBA - TBA
  • Mateusz "Muran" Murański - TBA
  • Mariusz "Hejter" Słoński - TBA
Więcej o: