#JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Joanna Jędrzejczyk wkracza do akcji!

Gazeta.pl oraz Sport.pl grają #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku możecie wylicytować wyjątkową nagrodę, którą przekazała nam mistrzyni Joanna Jędrzejczyk. Statuetka "Heraklesy 2016" w kategorii "zawodnik roku" może być wasza!

W tegorocznej edycji #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swoją cegiełkę dołoży Sport.pl. Specjalnie dla nas do akcji włączyła się Joanna Jędrzejczyk, która przekazała na aukcję swoją nagrodę Heraklesa 2016, którego wygrała w kategorii "zawodnik roku". Podczas 30. finału zebrane środki zostaną przeznaczone do zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Joanna Jędrzejczyk po raz ostatni była widziana w oktagonie w marcu 2020 roku na gali UFC 248. Polka przegrała wtedy decyzją sędziów z Chinką Weili Zhang i straciła szansę na sięgnięcie po pas mistrzowski w wadze słomkowej. Od tamtej pory nasza najlepsza zawodniczka odstawiła nieco sport i zajęła się czymś zupełnie innym — m.in. jako jurorka wzięła udział w programie "Dance, Dance, Dance" na antenie TVP 2.

Już niedługo jednak najlepsza polska zawodniczka MMA wróci do oktagonu i od razu stanie przed szansą na wielki rewanż.

#JedenDzieńDłużej z WOŚP! Wylicytuj statuetkę dla najlepszej zawodniczki MMA "Heraklesy 2016"

Heraklesy polskiego MMA to najważniejsze nagrody w rodzimym MMA. Przyznawane są od 2012 roku przez najbardziej doświadczonych dziennikarzy zajmującymi się sportami walki. W 2017 roku nagrodę w kategorii "najlepszy zawodnik" otrzymała ówczesna ambasadorka Sport.pl, Joanna Jędrzejczyk. Już teraz ta prestiżowa statuetka może być wasza!

LINK DO AUKCJI >>>

Przypomnijmy, że akcja Gazeta.pl dla WOŚP narodziła się w 2019 roku i nie był to szczęśliwy czas. 27. Finał Wielkiej Orkiestry był pierwszym, któremu do późnych godzin nocnych nie towarzyszyły uśmiech i duma z dzieła, jakim jest pomoc dzieciom czy osobom starszym. Święto dobra, święto Polaków, jedno z najwspanialszych wydarzeń społecznych po 1989 roku zostało przerwane tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku. Na scenie WOŚP śmiertelnie ranny został prezydent miasta Paweł Adamowicz.

Wtedy postanowiliśmy: dokończmy finał w kolejną niedzielę, pokonajmy wspólnie zło. Ta idea jest wciąż aktualna, szczególnie po tragicznych miesiącach, jakie przyniosła całemu światu pandemia Covid-19. Zagrajmy znów #JedenDzieńDłużej po to, aby dobro zwyciężyło - TU ZNAJDZIESZ WSZYSTKIE AUKCJE.

Więcej o: