Po brutalnej walce na gali UFC obaj znaleźli się w szpitalu. Tam zrobili wstrząsające zdjęcie

W mediach społecznościowych bardzo dużą popularnością cieszy się zdjęcie, na których widać dwóch zawodników po stoczonej walce na gali UFC w Las Vegas. Do ich spotkania doszło w szpitalu, a widok może wywołać ciarki na plecach.

Walką wieczoru podczas gali UFC on ESPN 32 (UFC Vegas 46) było starcie, w którym Calvin Kattar (23-5 MMA, 7-3 UFC) przez niejednogłośną decyzję sędziów pokonał Gigę Chikadze (14-3 MMA, 7-1 UFC). Po niezwykle brutalnym pojedynku obaj zawodnicy trafili do szpitala w Las Vegas.

Zobacz wideo "Były dni, że spałam w komórce, bo tata zachlał i nie chciał dać kluczy od domu" [REPORTAŻ]

Tyson Fury wyśmiewa JoshuęAuć. Tyson Fury zakpił z Anthony'ego Joshuy. Boleśnie

Internauci docenili brutalne zdjęcie

Pomimo bardzo trudnego starcia, które odczuli zawodnicy znaleźli siły na to, aby wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie. Pomimo wielu obrażeń twarzy Giga Chikadze postanowił opublikować fotografię na swoim profilu na Instagramie z dopiskiem "Szacunek".

Internauci szybko docenili zdjęcie wrzucone przez gruzińskiego gwiazdora mieszanych sztuk walki i byłego kickboxera. W komentarzach można było znaleźć takie reakcje, jak "Prawdziwy wojownik", "Co to była za wojna!" czy "Jesteś inspiracją".

 

Mateusz BorekSensacja na gali KSW. Mateusz Borek reaguje: Jestem zdziwiony

Calvin Kattar zanotował udany powrót do oktagonu po blisko rocznej przerwie. Dla 33-letniego Amerykanina była to odpowiedź na porażkę sprzed roku z Maxem Holloway'em. Chikadze natomiast zanotował pierwszą porażkę w UFC.

Więcej o: