Auć. Tyson Fury zakpił z Anthony'ego Joshuy. Boleśnie

Tyson Fury bardzo często wbija szpilki Anthony'emu Joshule. Tym razem pięściarz zdecydował się porównać osiągnięcia obu zawodników i wyróżnił prześmiewczo, w czym rywal jest od niego lepszy.

Tyson Fury słynie z ciętego języka, a najbardziej upodobał sobie wbijanie szpilek w swojego rodaka Anthony'ego Joshuy. Mimo że obaj pięściarze jeszcze się ze sobą nie mierzyli, a terminu długo oczekiwanego pojedynku wciąż nie ma, nie przeszkadza to Fury'emu podgrzewać atmosferę. 

Zobacz wideo Świat czeka na walkę Joshua vs Fury. "Przy takich walkach to jest zawsze wielki biznes"

Tyson Fury ponownie wyśmiewa Joshuę. Porównał dorobek obu zawodników 

W sobotę "Król Cyganów", który w walce z Deontayem Wilderem obronił pas WBC, zakpił z dorobku Joshuy. Ten przegrał Ołeksandrem Usykiem we wrześniu i stracił pasy WBO, IBF, IBO oraz WBA.

Jedna z najlepszych walk w historii boksu. Jedna z najlepszych walk w historii boksu. "Nie zdajemy sobie sprawy"

W mediach społecznościowych Fury opublikował wpis, w którym porównuje swój dorobek z osiągnięciami Joshuy. Jak przypomniał, ma na koncie więcej zdobytych pasów oraz lepszy bilans zawodowych walk. Pięściarz podkreślił z przekąsem, że największym sukcesem Joshuy jest w tym momencie posiadanie sześciopaku na brzuchu. Fury dodał także zdjęcia porównawcze z czasów, kiedy posiadał sporą nadwagę. 

Do walki Fury - Joshua miało dojść w ubiegłym roku, ale najpierw "Król Cyganów" musiał dopełnić ustaleń kontraktowych i wyjść do trzeciej walki z Deontayem Wilderem. Na razie nic nie wskazuje na to, że długo zapowiadana walka Brytyjczyków dojdzie do skutku, bo w międzyczasie Joshua przegrał z Usykiem i bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest ich rewanż. 

twitter.com/trboxing/status/1469875794050695171?t=JZVok5oM-9YbuIdeTy441A&s=19Tyson Fury show. Wszedł do ringu i się zaczęło. Mistrz [WIDEO]

Fury zdążył także zaatakować nowego mistrza świata. - Nie mogę uwierzyć w to, że AJ pozwolił Ukrainie na ponowne przejęcie pasów. Po tej całej ciężkiej pracy, jaką wykonałem, Joshua pozwolił, by pokonał go mały, nasterydowany typ wywodzący się z wagi średniej. Żeby odzyskać pasy dla Wielkiej Brytanii, potrzebna będzie konfrontacja tego sterydziarza z prawdziwym bombardierem z Lancaster - powiedział na jednym ze swoich nagrań. 

Więcej o: