Intruz w oktagonie! Ruszył i zaatakował. Kuriozalne sceny [WIDEO]

Do nietypowego zdarzenia doszło na gali freakowej w Rosji. Jedna z walk została przerwana przez mężczyznę, który wkroczył do oktagonu i zaatakował jednego z zawodników.

Organizatorzy gal freakowych na całym świecie coraz bardziej zadziwiają. W czasie gali rosyjskiej federacji Epic Fighting Championship doszło do międzypłciowej walki, która miała bardzo nietypowy przebieg. 

Zobacz wideo "Mam nadzieję, że Grbić porwie chłopaków do walki o najwyższe cele"

Conor McGregor vs Floyd MayweatherBomba w barze Conora McGregora. Irlandczyk miał paść ofiarą?

Międzypłciowa walka przerwana. Intruz nagle wkroczył do oktagonu

Do oktagonu weszli blogerka Sasza Mamaha oraz rosyjski gwiazdor porno i piosenkarz Aleksander Pistoletow. W trzeciej rundzie mężczyzna powalił Mamahę i próbował zmusić ją do poddania. Wszystko wskazywało na to, że walka zakończy się zwycięstwem Rosjanina. Nagle do klatki wkroczył jednak przyjaciel blogerki, który zdecydował się zaatakować Pistoletowa. Intruz próbował kopnąć mężczyznę, a później zaczął go dusić. We wszystko szybko wmieszali się sędzia oraz ochroniarze, którzy obezwładnili mężczyznę. 

Ostatecznie skandaliczne zachowanie przyjaciela Mamahy okazało się... skuteczne. Walkę dokończono od momentu jej przerwania. Wygrał ją Pistoletow, ale narożnik blogerki nie przyjął tego werdyktu. Za zgodą rywala doszło do czwartej rundy, po której Mamaha wygrała decyzją sędziów. 

Marian Ziółkowski podczas ostatniej walki w KSW. Źródło: Twitter.com/KSW_MMAKSW 66 już dziś! Gdzie i o której oglądać galę? [TRANSMISJA, KARTA WALK]

Epic Fighting Championship to rosyjska freakowa organizacja, podczas której wielokrotnie dochodziło do kontrowersyjnych walk ze względu na ogromne różnice we wzroście i wadze pomiędzy ich uczestnikami. Podczas ostatniej gali doszło m.in. do pojedynku kobiet dwa na dwa. 

Więcej o: