Don Kasjo rusza z nową federacją! Hitowe freak fighty na pierwszej gali Prime MMA

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński otwiera nową federację freakową! Na gali Prime MMA mają zawalczyć m.in.: Jaś Kapela, "Lord Kruszwil" czy Mateusz Murański.

Fani sportów walki znali go z FAME MMA, gdzie stoczył kilka pojedynków bokserskich z uznanymi zawodnikami MMA (przegrał z Normanem Parkiem, ale pokonał Marcina Wrzoska). Teraz Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zakłada jednak własną freakową federację. We wtorek odbyła się pierwsza konferencja prasowa Prime MMA.

Zobacz wideo Przerażające sceny. Lekarze pokazują zmiany w czaszce Mameda Chalidowa. "Cała szczęka jest odłamana"

Szaleństwo na serbskiej gali sportów walkiAbsolutne szaleństwo na gali boksu! Walki zmierzają w absurdalnym kierunku [WIDEO]

Na gali zobaczymy m.in. Jasia Kapelę, "Lorda Kruszwila", "Kamerzystę" czy Mateusza Murańskiego. Jaś Kapela ma 37 lat i jest lewicowym aktywistą, który ma na swoim koncie kilka książek oraz tomików poezji. Dużą popularność zyskał dzięki udziałowi w programie "Hejt Park". I teraz chce ją spieniężyć. O jego debiucie w MMA pisano już kilka miesięcy temu. Jego przeciwnikiem został Ziemowit Kossakowski, prawicowy dziennikarz, który również został przedstawiony jako zawodnik Prime MMA.

 

Na gali 19 lutego w łódzkiej Atlas Arenie ma zawalczyć także "Lord Kruszwil", kontrowersyjny twórca internetowy, który ma już na koncie walkę na gali FAME MMA, gdzie pokonał niskorosłego "MiniMajka". Zawodnikiem federacji "Dona Kasjo" został także "Kamerzysta" i Mateusz Murański, który walczył już dla FAME MMA oraz FEN. Podczas wtorkowej konferencji prasowej było tak, jak można było się domyśleć, a więc wulgarnie i ordynarnie. Nie zabrakło przepychanek.

Kamaru UsmanWooow! Tak bije najlepszy zawodnik MMA na świecie. Co za bomba [WIDEO]

Wszystko wskazuje na to, że "Don Kasjo" nie będzie już walczył dla FAME MMA, skoro założył własną federację.

 

Karta walk Prime MMA

  • Kapela vs. Kossakowski
  • Stifler vs. Adam Soroko
  • "Kamerzysta" vs. "Lord Kruszwil" 
  • Murański vs. Tyburski
  • Hecman vs. Ztrolowany
Więcej o: