TikToker popchnął zawodnika UFC. Szybko doszło do niego, co zrobił

Młody TikToker chciał się pokazać popychając profesjonalnego zawodnika MMA. Mało brakowało, a żałowałby tej decyzji do końca życia. - Mam 17 lat, mam tylko 17 lat - wykrzykiwał chłopak do Jorge Masvidala.

Młody TikToker miał sporo szczęścia. Jorge Masvidal pojawił się na gali, na której walczyli m.in. Jake Paul i Tyron Woodley. Znany YouTuber pokonał byłego mistrza UFC przez nokaut w szóstej rundzie. Obaj zmierzyli się w walce bokserskiej. Nagranie w mediach społecznościowych udostępnił agent Masvidala, Ibrahim Kawa. 

Zobacz wideo "Były dni, że spałam w komórce, bo tata zachlał i nie chciał dać kluczy od domu" [REPORTAŻ]

TikToker popchnął profesjonalnego zawodnika MMA. Wielkie szczęście młodego chłopaka

Wspomniany TikToker popchnął Jorge Masvidala, gdy ten zmierzał do ringu. "Szybko zdał sobie sprawę, że wielki błąd. Gdy Masvidal się odwrócił, zaczął krzyczeć: Mam 17 lat, proszę, mam 17 lat" - relacjonuje Ibrahim Kawa pod nagraniem. 

Więcej treści sportowych znajdziesz na Gazeta.pl

Media: Piotr Stokowiec wraca do pracy. We wtorek oficjalne ogłoszenieMedia: Piotr Stokowiec wraca do pracy. We wtorek oficjalne ogłoszenie

Młody chłopak ma sporo szczęścia, że Masvidal został powstrzymany przez swoich kolegów. Kto wie, jak zakończyłoby się nieprzemyślane zachowanie TikTokera. Wspomnijmy, że Jorge Masvidal to doświadczony 37-letni zawodnik MMA. Amerykanin ma rekord 35 wygranych (16 KO) i 15 porażek. Od 2013 roku występuje w największej federacji MMA na świecie - UFC. Ostatnią walkę stoczył w kwietniu br. Wtedy przegrał w walce wieczoru z Kamaru Usmanem. Tym samym Usman obronił on pas mistrzowski wagi półśredniej i wygrał swój 18. pojedynek w UFC z rzędu.

Więcej o: