To się dzieje! "Mini Majk" znów wchodzi do oktagonu. Absolutny hit

Freakowa federacja HIGH League ogłosiła kolejne starcie na swojej drugiej gali. W klatce spotka się dwóch niskorosłych zawodników. Maciej "Big Jack" Jarema będzie rywalem Mateusza "Mini Majka" Krzyżanowskiego.

Do pojedynku najsłynniejszych polskich niskorosłych osobistości internetowych dojdzie 5 lutego w Tauron Arenie Kraków. "Big Jack" w HIGH League zadebiutował podczas pierwszej, sierpniowej gali. Zmierzył się wtedy z innym niskorosłym, Jakubem "Carlito" Olewińskim. Była to pierwsza walka tego typu w Polsce. Jarema wygrał w drugiej rundzie drugiej. 

Zobacz wideo Andrzej Grzebyk komentuje zwycięstwo Roberto Soldicia. "Też kiedyś dostałem jak Mamed. Okrutny ból"

GutierezWstrząsające. Przyjęła 236 ciosów. Tak wyglądała jej twarz tuż po walce

 

Jarema jest popularnym influencerem, którego obserwuje 200 tys. fanów na Instagramie. Jego rywal "Mini Majk" też ma za sobą debiut w klatce, gdzie na gali FAME MMA przegrał z "Lordem Kruszwilem". Codzienne życie Krzyżanowskiego śledzą prawie dwa miliony fanów na Instagramie. Jego kanał na YouTubie subskrybuje ponad półtora miliona widzów. Należy do słynnej krakowskiej "Ekipy" Friza.

W walce wieczoru gali HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał "Owca" Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki - Lexy Chaplin i Agata "Fagata" Fąk. W karcie jest również Maciej "Zony" Zoniuk.

Mamed ChalidowJest reakcja szefa KSW na walkę Mameda Chalidowa z Roberto Soldiciem

High League, czyli walki celebrytów

Podczas HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube'a i TikToka.

High League II. Karta walk:

  • Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski vs Michał "Owca" Owczarzak
  • Lexy Chaplin vs Agata "Fagata" Fąk
  • Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski vs Maciej "Big Jack" Jarema
  • Maciej "Zony" Zoniuk vs TBA
Więcej o: