"W trybie pilnym". Najnowsze informacje o stanie zdrowia Mameda Chalidowa

- Będzie miał tomografię. Są różne warianty, co mogło się wydarzyć. [...] Mamed w trybie pilnym pojechał do szpitala, w trybie pilnym będzie przyjmowany - ujawnił współwłaściciel KSW, Martin Lewandowski najnowsze informacje dot. stanu zdrowia Mameda Chalidowa w rozmowie z portalem WP Sportowefakty.

"Roberto "RoboCop" Soldić (20-3) się nie zatrzymuje! Chorwat o stalowych pięściach brutalnie znokautował Mameda Chalidowa i został nowym królem KSW, ale szału radości nie było. Zamiast ekstazy była przerażająca cisza. Cała hala w Gliwicach zamarła. Kibice zastanawiali się, czy Mamed w ogóle się przebudzi" - napisał dziennikarz Sport.pl, Antoni Partum po walce wieczoru na gali KSW 65.

Zobacz wideo "Były dni, że spałam w komórce, bo tata zachlał i nie chciał dać kluczy od domu" [REPORTAŻ]

Maciej MiszkińWpadka na antenie TVP. Kibice nie dowierzali. Kuriozum. "Czasem trzeba błysnąć"

15-lat młodszy od Mameda Chorwat, był w oczach bukmacherów faworytem starcia w Gliwicach. W sześciu ostatnich walkach pewnie wygrywał z mocnymi rywalami, w pięciu przypadkach przed czasem. I na sobotniej gali KSW kolejny raz nie zawiódł, nokautując legendę polskiej sceny MMA, Mameda Chalidowa, który po walce trafił do szpitala.

Nowe informacje dot. Mameda Chalidowa. "W trybie pilnym pojechał do szpitala"

Najnowsze informacje o jego stanie zdrowia przekazał współwłaściciel KSW, Martin Lewandowski na łamach portalu WP Sportowefakty. - Będzie miał tomografię. Są różne warianty, co mogło się wydarzyć. Ciężko mi tutaj tworzyć jakieś historie. Poczekajmy i myślę, że w przeciągu godziny, dwóch będziemy wszystko wiedzieli - powiedział Lewandowski.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

I dodał: - Właśnie przed chwilą skończyłem rozmowę z naszym czołowym tutaj medykiem. I prosiłem go, aby na bieżąco mnie informował, co się tam dzieje. Mamed w trybie pilnym pojechał do szpitala, w trybie pilnym będzie przyjmowany.

KSW 65. Gdzie i kiedy oglądać walkę Chalidow - Soldić?Rekord. Tyle Chalidow i Soldić zarobili za walkę wieczoru na KSW 65

- Chcę zostać potrójnym mistrzem! Chcę się zmierzyć z Tomaszem Narkunem [mistrz wagi półciężkiej, czyli do 93 kg] - powiedział po walce Soldić, który wygrał swój 20. pojedynek w karierze.

- Nikt nie spodziewał się, że ta walka tak się potoczy. Bardzo brutalnie. Była kapitalna w całości. Ze względu na Mameda Chalidowa smutny wieczór i zakończenie. Jeżeli przegrywa ktoś, kto ju jest tak dużą postacią, a my jako KSW tak dużo zawdzięczamy takiej osobie, to patrzy się na to pewną  przykrością. Nie chcę jednak nic odejmować Soldiciowi. To był kapitalny popis umiejętności - zakończył współwłaściciel KSW na łamach portalu.

Więcej o: