Sensacyjne informacje ws. "Don Kasjo"! I to nie żart. "Rzeczywiście"

- Jeżeli miałbym teraz kogokolwiek ochotę zatrudniać, to rzeczywiście "Don Kasjo", no bo jest zwycięzcą tego pojedynku (z Wrzoskiem). [...] Ale nie, nie prowadzimy żadnych rozmów - to mogę potwierdzić - powiedział na łamach "Super Expressu" Martin Lewandowski o możliwości przejścia Kasjusza Życińskiego z Fame MMA do KSW.

Podczas gali FAME MMA 12 Kasjusz "Don Kasjo" Życiński wygrał dwie walki. Najpierw pokonał byłego mistrza KSW Marcina Wrzoska, a później zwyciężył z Michałem "Boxdelem" Baronem, który nie miał doświadczenia w boksie

Zobacz wideo "Były dni, że spałam w komórce, bo tata zachlał i nie chciał dać kluczy od domu" [REPORTAŻ]

Mamed ChalidowNajwiększy hit w historii KSW? Chalidow odpowiedział. Tuż przed walką

Współwłaściciel federacji KSW Martin Lewandowski w rozmowie z Andrzejem Kostyrą został zapytany na łamach "Super Expressu", czy 'Don Kasjo" mógłby zmienić federację z Fame MMA na KSW?

Życiński zmieni organizację z Fame MMA na KSW? "Jeśli miałbym zatrudniać, to rzeczywiście Don Kasjo"

- Jak ktoś mnie pytał o Wrzoska, to ja właśnie taką narracją narzuciłem, że jeżeli miałbym teraz kogokolwiek ochotę zatrudniać, to rzeczywiście "Don Kasjo", no bo jest zwycięzcą tego pojedynku - jednego i drugiego właściwie. Sięgamy po zwycięzców i sięgamy po tych, którzy się rozwijają i bęcki dają swoim przeciwnikom. Ale nie, nie prowadzimy żadnych rozmów - to mogę potwierdzić - powiedział Martin Lewandowski.

I dodał: - Oczywiście mówimy, jeśli ten dżentelmen chciałby przejść do formuły MMA. Żadnych bokserskich i kickboxerskich formuł u nas w KSW nie było i nie będzie.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Dobry bilans "Don Kasjo" w federacji Fame MMA

Od 2019 roku "Don Kasjo" stoczył siedem walk w federacji FAME, z których wygrał aż sześć. Przegrał jedynie z byłym zawodnikiem KSW Normanem Parke na FAME MMA 10. Początkowo walczył na zasadach MMA oraz kickboxingu, ale od czterech walk pojedynkuje się tylko w boksie, który w przeszłości trenował.

Mamed ChalidowRewolucja w KSW już teraz! Gdzie oglądać Chalidow - Soldić? Łatwo przegapić

Już 18 grudnia w Gliwicach odbędzie się natomiast gala KSW 65. Dojdzie na niej do długo wyczekiwanego hitowego pojedynku pomiędzy legendą federacji Mamedem Chalidowem a obecnym mistrzem kategorii półśredniej Roberto Soldiciem.

Więcej o: