Pierwsza gala KSW w Viaplay. Wiadomo, kto ją skomentuje

Wielki krokami zbliża się gala KSW 65, podczas której walką wieczoru będzie pojedynek Mameda Chalidowa z Roberto Soldiciem. Nadchodzące wydarzenie będzie obfitować w sporo zmian, a jedną z głównych będzie fakt, iż pokaże je platforma Viaplay. Wiadomo również, kto skomentuje galę.

17 lat trwała współpraca pomiędzy organizacją KSW a stacją telewizyjną Polsat. Kilka tygodni temu pojawiła się informacja, że najbliższa gala nie będzie już transmitowana na antenie stacji. Od teraz wszyscy fani mieszanych sztuk walki będą mogli oglądać pojedynki na platformie streamingowej Viaplay.

Zobacz wideo "Były dni, że spałam w komórce, bo tata zachlał i nie chciał dać kluczy od domu" [REPORTAŻ]

Nowości podczas gali KSW

Właściciel KSW Maciej Kawulski w rozmowie z WP SportoweFakty opowiedział o przeniesieniu transmisji na nową platformę. - Chcemy sprawić, by KSW było dostępne dla coraz większej liczby osób w Polsce i Europie. Jestem pewien, że wszyscy fani KSW będą mieli lepsze wrażenia z oglądania i skorzystają na tym partnerstwie - mówił.

Premierowa gala na nowej platformie odbędzie się już w sobotę 18 grudnia. Podczas wydarzenia w Gliwicach wszyscy obecni będą mogli obejrzeć niezwykle ciekawie zapowiadające się starcie o pas wagi średniej, w którym Mamed Chalidow zmierzy się z Roberto Soldiciem.

Zmiana komentatorów gali

Poza zmianą platformy, roszady pojawią się również w przypadku obsady komentatorskiej. Wydarzenia z gali KSW 65 na żywo nie będą już opisywane przez doskonale znanych kibicom Łukasza Jurkowskiego i Andrzeja Janisza.

Za mikrofonami zasiądą Maciej Turski i Dominik Durniat. W przypadku drugiego z nich właściciel organizacji KSW mówił, że znajduje się on w czołówce krajowej, jeśli chodzi o "melodię dziennikarską w głosie".

Gala KSW 65 rozpocznie się już w najbliższą sobotę o godzinie 19:00. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna na platformie Viaplay, ale także w serwisie kswtv.com.

Więcej o: