Czy to Superman?! Szalony atak i piękny nokaut! Wow! [WIDEO[

Wow! Co to był za cios! Leciał w powietrzu, jak Superman! W Moskwie odbyła się gala EFC, której organizatorem jest Chabib Nurmagomiedow, były mistrz UFC. Kibice długo nie zapomną tego wydarzenia. To była noc pięknych nokautów.

W walce wieczoru gali EFC pasa kategorii lekkiej bronił Mehdi Dakaev (14-2). Wyzwanie rzucił mu Makkasharip Zayunkov (11-4), ale on nie będzie dobrze wspominał tej nocy. Dakaev wyprowadził serię ciosów, a Zayunkov był schowany za podwójną gardą. I choć dość szczelnie zakrywał twarz, to stracił równowagę na nogach. Dakaev zdecydował się na bardzo oryginalną technikę i doskoczył do przeciwnika z wyciągniętą pięścią. No i trafił, nokautując rywala. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy:

Zobacz wideo Błachowicz o porażce z Teixeirą: Zrobiło mi się ciemno przed oczami i klepałem

Brodnicka i WybrańczykAwantura za kulisami Gromdy. O co poszło? Chyba będzie dogrywka w klatce

Tym samym 26-letni Czeczen odniósł siódme zwycięstwo z rzędu, a zarazem obronił pas po raz pierwszy. Ale co najlepsze: to nie był jedyny efektowny nokaut na tej gali. Wcześniej cudownym ciosem popisał się Gamzat Chiramagomiedow (10-1), który posłał na deski Giuliano del Vignę (5-1).

"Sport.pl Live" - Nowy program Sport.pl startuje już w poniedziałek!

W poniedziałek, 13 grudnia o godz. 20:00 zadebiutuje nowy program wideo premium – "Sport.pl Live". Będzie go można oglądać co tydzień na stronach głównych Gazeta.pl i Sport.pl, a także na platformie YouTube i Twitchu Sport.pl. W pierwszym odcinku głównym tematem będzie forma polskich skoczków narciarskich i rewolucyjna zmiana w sprzęcie, z której korzystają już nasi rywale. Naszym gościem będzie m.in Apoloniusz Tajner (prezes PZN). Więcej informacji dostępne tutaj:

 
Więcej o: