Awantura za kulisami Gromdy. O co poszło? Chyba będzie dogrywka w klatce

Kamila Wybrańczyk, zawodniczka FAME MMA i dziewczyna Artura Szpilki, wdała się w przepychankę z Ewą Brodnicką, byłą bokserską mistrzynią świata.

W piątek odbyła się siódma edycja Gromdy, czyli boksu na gołe pięści. W walce wieczoru zmierzyli się: Bartłomiej "Balboa" Domalik i Dawid "Maximus" Żółtaszek. Stawką pojedynku było sto tysięcy złotych. I choć "Maximus" miał przewagę warunków fizycznych, to w ringu nie potrafił z nich skorzystać. Dość szybko nadział się na potężny lewy sierp, po którym padł na deski, a sędzia przerwał walkę. Gorąco było też na zapleczu, gdzie starła się Kamila Wybrańczyk z Ewą Brodnicką.

Zobacz wideo "Zdobycie pasa Fame MMA nie jest moim fanatycznym celem. Najtrudniejsza jest walka z samą sobą"

Najman i Misiek z NadarzynaMarcin Najman zdradził, z kim się teraz zmierzy. Rywal ma... 60 lat!

Wybrańczyk zahaczyła Brodnicką barkiem, a ta nie pozostała dłużna i odepchnęła partnertkę Artura Szpilki. Przepychanka trwała kilka sekund.

"Kłopoty, kłopoty, Najmana! Ależ awantura!". 44 sekundy zmieniły świat sportu [WIDEO]

Kto wie, być może obie panie zmierzą się kiedyś w klatce. Wybrańczyk od kilku lat trenuje sporty walki i ma na swoim koncie już trzy walki w FAME MMA. Wygraną i dwie porażki. Z kolei Brodnicka to była mistrzyni świata w boksie. W sierpniu w trójmiejskiej Ergo Arenie Brodnicka zadebiutowała w MMA na gali High League. Ale debiutu nie będzie dobrze wspominała, bo nie potrafiła pokonać Anieli "Lil Masti" Bogusz, która nigdy nie była zawodowcem, a jedynie amatorsko trenowała zapasy. Brodnicka przegrała przez nokaut techniczny w trzeciej rundzie. "Lil Masti" z łatwością obalała rywalkę, a następnie dominowała w parterze.

"Sport.pl Live" - Nowy program Sport.pl startuje już w poniedziałek!

W poniedziałek, 13 grudnia o godz. 20:00 zadebiutuje nowy program wideo premium – "Sport.pl Live". Będzie go można oglądać co tydzień na stronach głównych Gazeta.pl i Sport.pl, a także na platformie YouTube i Twitchu Sport.pl. W pierwszym odcinku głównym tematem będzie forma polskich skoczków narciarskich i rewolucyjna zmiana w sprzęcie, z której korzystają już nasi rywale. Naszym gościem będzie m.in Apoloniusz Tajner (prezes PZN). Więcej informacji dostępne tutaj:

 
Więcej o: