Marcin Najman zdradził, z kim się teraz zmierzy. Rywal ma... 60 lat!

Marcin Najman nie daje o sobie zapomnieć. Podczas gali MMA-VIP Najman ma się zmierzyć z... 60-letnim Mirosławem Dąbrowskim, zwanym "Miśkiem z Nadarzyna".

Jeśli interesujesz się polską historią polskiej mafii, to powinieneś go znać. "Misiek z Nadarzyna" w latach 90. był znanym gangsterem. Miał własną dyskotekę w Nadarzynie, ale robił interesy też na słynnym bazarze Różyckiego na warszawskiej Pradze. Urodzony w 1961 roku Mirosław Dąbrowski zadebiutuje wklatce na gali MMA VIP 4. Będzie rywalem Marcina Najmana.

Zobacz wideo SPORT.PL LIVE

- Kontrakt podpisany. To barwna postać przełomu lat 90. i dwutysięcznych. Były takie czasy, że była mafia Pruszkowska, mafia z Wołowina a pomiędzy nimi jednoosobowa armia - Misiek z Nadarzyna. Ale Misiu pamiętaj, że teraz nie możesz ze sobą zabrać bejsbola czy sprzętu. Tylko nogi, ręce i to co się ma w głowie, czyli pomysł. Dlatego pomogę ci i powiem, jak zacznę walkę - zdradził Marcin Najman i pokazał akcję na worku.

 

42-letni Najman stoczył 10 walk, z czego przegrał sześć. Obaj zawodnicy już podpisali kontrakt na walkę i nawet udzielili wspólnego wywiadu. Najman, jak zwykle, jest przekonany o swojej wygranej. Z kolei Misiek z Nadarzyna przekonuje, że jest "sztywny" i łatwo się nie podda.

 

Finał programu Tylko JedenZawodnik KSW uderza w kibiców Fame MMA. "Patrzę, jak siedzi jakiś gościu"

"Sport.pl Live" - Nowy program Sport.pl startuje już w poniedziałek!

W poniedziałek, 13 grudnia o godz. 20:00 zadebiutuje nowy program wideo premium – "Sport.pl Live". Będzie go można oglądać co tydzień na stronach głównych Gazeta.pl i Sport.pl, a także na platformie YouTube i Twitchu Sport.pl. W pierwszym odcinku głównym tematem będzie forma polskich skoczków narciarskich i rewolucyjna zmiana w sprzęcie, z której korzystają już nasi rywale. Naszym gościem będzie m.in Apoloniusz Tajner (prezes PZN). Więcej informacji dostępne tutaj:

 
Więcej o: