Oficjalnie: Hitowa walka na High League 2 potwierdzona! "pashaBiceps" wchodzi do oktagonu

Już wszystko jasne. Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski pojawi się w oktagonie w lutym 2022 roku. Rywalem byłego zawodnika Virtus Pro w walce wieczoru na High League 2 będzie członek grupy Warszawski Koks, Michał "Owca" Owczarzak.

Plotki na temat debiutu "pashyBicepsa" w oktagonie zaczęły się pojawiać już we wrześniu tego roku. Angażem byłego zawodnika Virtus Pro był zainteresowany Maciej Kawulski, współwłaściciel federacji KSW. "Już wiem, że chcę, żeby dla nas zawalczył. Już mam na niego pomysł" - mówił Kawulski w podcaście prowadzonym przez Bogusława Leśnodorskiego oraz "Żurnalistę". Jarząbkowski zdradził też, że miał walczyć na gali FAME MMA 12 z Kacprem Błońskim. "Panie Kacper, odważny, żeś Pan. Mam nadzieję, że headshoty strzelimy innym razem, albo ty strzelisz komuś headshota na najbliższej gali" - mówił.

Zobacz wideo Martin Lewandowski: To będzie najdroższa walka w europejskim MMA

Oficjalnie: "pashaBiceps" kontra "Owca" w walce wieczoru na High League 2

Federacja High League poinformowała, że w walce wieczoru na drugiej edycji gali zmierzą się Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski oraz Michał "Owca" Owczarzak, członek grupy Warszawski Koks na platformie YouTube. "Dotychczas pokazywali swoją wielką klasę i najwyższy poziom w Counter-Strike’u i na siłowni. Teraz staną przed największym życiowym wyzwaniem. Będą musieli udowodnić, na co stać ich w prawdziwej walce" - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Dla obu zawodników będzie to debiut we freak fightach. "Liczę na Wasze wsparcie my friends! Mam nadzieję, że AWP będzie chodzić. JAREK PASZA RUNDA NASZA" - napisał "pashaBiceps" na Facebooku. "Właśnie wleciał nowy film na kanał WK w którym więcej o przygotowaniach. Wierzę w trenera Zbigniewa Raubo. Dwa miesiące" - to z kolei komentarz "Owcy" na Instagramie. Walka odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach (do MMA).

 

Jak dotąd pojedynek "pashyBicepsa" z "Owcą" jest jedynym, który został ogłoszony przez organizatorów drugiej gali High League. Gala odbędzie się 5 lutego 2022 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Walkę Jarząbkowskiego z Owczarzakiem będzie można obejrzeć jedynie poprzez transmisję PPV, do której dostęp kosztuje 25 złotych.

Więcej o: