FAME MMA na Stadionie Narodowym? "Są takie pogłoski"

FAME MMA planuje galę na Stadionie Narodowym?! Tak twierdzi Daniel Majewski, nowy zawodnik freakowej federacji.

FAME MMA ma zaledwie trzy lata, ale z roku na roku się prężnie rozwija. A właściwie to z miesiąca na miesiąc. Jak się okazuje, władze freakowej federacji, na której walczą głównie gwiazdy internetu, mają bardzo ambitne plany na przyszły rok. Wszystko zdradził Daniel Majewski, który właśnie podpisał kontrakt z Fame MMA.

Zobacz wideo Błachowicz o porażce z Teixeirą: Zrobiło mi się ciemno przed oczami i klepałem

FAME MMA chce, aby Majewski zmierzył się ze znanym youtuberem Parisem Platynovem. - Paris, negocjuj, negocjuj! On dobrze wie jak robić marketing, show. Nasza dwójka nie ma sobie równych. Nawet jakby gala była na Stadionie Narodowym to spokojnie moglibyśmy pomóc, by wypaliło. A są pogłoski, by ta walka się tam odbyła - apelował Majewski na kanele 6Pak.

FAME MMA na Narodowym? To byłby prawdziwy hit. Ostatnia gala tej federacji - nr. 12 - odbyła się w Ergo Arenie, gdzie mieści się około 15 tysięcy kibiców. Z kolei na Narodowym może być dostępnych około 55 tysięcy krzesełek. Do tej pory tylko KSW udało się tam zorganizować imprezę, a było to w maju 2017 roku. Wówczas KSW pobiło europejski rekord MMA pod względem liczby kibiców na jednym wydarzeniu. 

Mario Zgela brutalnie znokautował Adama Kowalskiego"Łooo! Ależ teraz poszedł!". Brutalny nokaut na FEN. Rywal nie mógł się podnieść [WIDEO]

Rekord wszech czasów należy do japońskiej federacji Pride, która już nie istnieje. W 2002 roku na stadionie w Tokio galę, według nieoficjalnych szacunków, oglądało 71 000 osób.

'Zaleś' otrzymał obrzydliwą wiadomość. Rywal 'Walusia' pokazał screenaRywal "Walusia" otrzymał obrzydliwą wiadomość. Pokazał screena

Fame MMA 12. Wyniki walk:

 • Arkadiusz "Aroy" Tańcula pok. Jacka Murańskiego przez dyskwalifikację - klatka rzymska
 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński pok. Michała "Boxdela" Barona przez jednogłośną decyzję - walka na zasadach boksu
 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński pok. Marcina "The Polish Zombie" Wrzoska przez jednogłośną decyzję - walka na zasadach boksu
 • Kacper "Blonsky" Błoński pok. Mateusza "Fit Loversa" Janusza przez niejednogłośną decyzję
 • Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka pok. Adriana "Polaka" Polańskiego przez jednogłośną decyzję - walka o pas
 • Kamila "Zusje" Smogulecka pok. Martę "Martirenti" Rentel przez jednogłośną decyzję
 • Piotr "Bestia" Piechowiak pok. Krzysztofa Radzikowskiegp przez jednogłośną decyzję
 • Krystian "Krycha UFC" Wilczak pok. Macieja "Szewcu" Szewczyka przez jednogłośną decyzję
 • Anna Andrzejewska pok. Kamilę "Kamiszkę" Wybrańczyk przez jednogłośną decyzję
 • Kornel "Koro" Regel pok. Patryka "Rybę" Karasia przez jednogłośną decyzję
 • Adrian "Pitbull" Wieliczko pok. Jakub "Dragona" Kaczmarskiego przez jednogłośną decyzję - finał turnieju "Road to Armia"
Więcej o: