Rekord! Fame MMA świętuje niebotyczny wyczyn. Nie zatrzymują się

Fame MMA zyskuje coraz większą popularność. Organizacja wzbudza olbrzymie zainteresowanie, czego najlepszym dowodem jest olbrzymia liczba pakietów PPV, którą sprzedano przy okazji ostatniej gali. Współwłaściciele organizacji przekazali, że pobity został rekord.

Założycielami polskiej organizacji Fame MMA, skupiającej się głównie na galach typu freak i walkach na zasadach MMA i boksu są m.in. znani z telewizyjnych programów celebryci. Udział w wydarzeniach organizacji brało sporo youtuberów, influencerów i postaci znanych z szeroko rozumianego internetowego świata.

Zobacz wideo Khalidov dostał pytanie o swoje zdrowie psychiczne. Zaskoczył odpowiedzią

Khalidov dostał pytanie o swoje zdrowie psychiczne. Zaskoczył odpowiedziąKhalidov dostał pytanie o swoje zdrowie psychiczne. Zaskoczył odpowiedzią

Coraz większe zainteresowanie Fame MMA

Poziom gal, jak również zainteresowanie kibiców praktycznie z roku na rok systematycznie rosną. Przy okazji jubileuszowej 10. gali dostęp w formie PPV wykupiło ponad 500 tysięcy osób. Dzięki temu Fame MMA ma możliwość dalszego rozwoju i zapraszania kolejnych gwiazd do walk.

Nic więc dziwnego, że tak naprawdę każda kolejna gala jeszcze bardziej zachwyca kibiców i oglądających. Dodatkowo dużym zainteresowaniem cieszą się także wydarzenia sprzed samych gal, takie jak wymiany zdań poszczególnych uczestników czy oficjalne pokazy treningów.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Fame MMA świętuje rekord sprzedanych pakietów PPV

Bardzo udana była ostatnia 12. edycja Fame MMA, w trakcie której doszło do pobicia rekordu sprzedanych pakietów PPV. Jeden ze współwłaścicieli organizacji Krzysztof Rozpara powiedział o tym w rozmowie z serwisem "Fightsport". - Mamy nowy rekord, choć nie wiemy jeszcze, jak duży jest to wynik. Wydarzenia ostatnich dni przed galą pozytywnie wpłynęły na podbicie sprzedaży - zdradził.

Marcin Wrzosek - Kasjusz 'Don Kasjo' ŻycińskiGwiazdor Fame MMA zawalczy na KSW? Zaskakujące słowa szefa federacji

W trakcie gali Fame MMA 12 doszło do kilku bardzo ciekawych pojedynków, które tak naprawdę do dziś emocjonują kibiców. Najgłośniej było przede wszystkim o dwóch zwycięstwach Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, a także starcia Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą.

Więcej o: