Artur Szpilka zabrał głos po gali Fame MMA. "Misiuńcia"

- Moim zdaniem misiuńcia nie przegrała - powiedział Artur Szpilka po walce swojej narzeczonej Kamili "Kamiszki" Wybrańczyk, która na Fame MMA 12 przegrała jednogłośnie na punkty z Anną Andrzejewską.

- Widzę po narożniku Andrzejewskiej, że wszyscy są zadowoleni - mówił komentator po dwóch rundach, w których Anna Andrzejewska - utytułowana kulturystka, była pięściarka i trenerka personalna - dość spokojnie kontrolowała ten pojedynek. Realizator kilka razy pokazywał wtedy Artura Szpilkę, który był na widowni, gfdzie w pewnym momencie spuścił głowę. To samo zrobił po walce. Zupełnie inaczej wtedy zachowywała się "Kamiszka", która skakała w oktagonie i wyraźnie pokazywała, że wygrała tę walkę.

Zobacz wideo Ludzie piszą „Artur, weź zaj**b Don Kasjo", a ja myślę: „Kto to w ogóle jest?"

Marcin Wrzosek i Monika LaskowskaBurza po walce Don Kasjo - Wrzosek na Fame MMA. "Odwołujemy się"

Partnerka Artura Szpilki przyłapana po gali Fame MMA

Kiedy konferansjer ogłosił werdykt i jednogłośne zwycięstwo Andrzejewskiej, dalej z niedowierzaniem kręciła głową. - Nie zgadzam się, Anka ledwo stała na nogach. Dwie pierwsze rundy były remisowe, ale w trzeciej podkręciłam tempo - mówiła Wybrańczyk zaraz po walce w oktagonie, a publiczność w Ergo Arenie zaczęła wtedy na nią gwizdać. - No cóż, taki jest sport - dodała po chwili z uśmiechem.

Uśmiechnięta była też w kuluarach Ergo Areny, gdzie przyłapała ją kamera "Super Expressu". Stała tam razem ze swoim narożnikiem i przyjaciółmi, przykładała sobie lód do policzka. Było słychać, że jeszcze analizuję tę walkę, ale to była krótka analiza, bo po chwili - też z uśmiechem - rzuciła tylko "je**ć to". Zapozowała do wspólnego zdjęcia, które zrobił Szpilka i wszyscy razem opuścili Ero Arenę.

Artur Szpilka: Moim zdaniem misiuńcia nie przegrała

"Kamiszka" zwróciła się do swoich fanów także na Instgaramie.  - Dzięki za miłe wiadomości. I co? Widzimy się na następnej gali - powiedziała Wybrańczyk, kiedy jeszcze była w Ergo Arenie i szła na widownię, by oglądać następne walki. Razem ze Szpilką.  - Moim zdaniem misiuńcia nie przegrała - wtrącił się Szpilka. - Nieważne - zaśmiała się wtedy Wybrańczyk, a pięściarz od razu dodał: - Nieważne. Ja się nie znam na MMA.

Może i się nie zna, ale od dłuższego czasu spekuluje się, że taka będzie przyszłość Szpilki (24-5, 16 KO). Zawodowego pięściarza, który w maju przegrał piątą walkę bokserską na zawodowych ringach - w Rzeszowie przez nokaut z Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Niewykluczone, że ostatnią w boksie, bo już kilka miesięcy temu pisało się, że Szpilka negocjuje swój kontrakt z federacją KSW.

Jacek Murański - Arkadiusz 'Aroy' TańculaDyskwalifikacja! I totalne wyniszczenie. "Jego gardą jest po prostu głowa"

Fame MMA 12. Wyniki walk:

 • Arkadiusz "Aroy" Tańcula pok. Jacka Murańskiego przez dyskwalifikację - klatka rzymska
 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński pok. Michała "Boxdela" Barona przez jednogłośną decyzję - walka na zasadach boksu
 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński pok. Marcina "The Polish Zombie" Wrzoska przez jednogłośną decyzję - walka na zasadach boksu
 • Kacper "Blonsky" Błoński pok. Mateusza "Fit Loversa" Janusza przez niejednogłośną decyzję
 • Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka pok. Adriana "Polaka" Polańskiego przez jednogłośną decyzję - walka o pas
 • Kamila "Zusje" Smogulecka pok. Martę "Martirenti" Rentel przez jednogłośną decyzję
 • Piotr "Bestia" Piechowiak pok. Krzysztofa Radzikowskiegp przez jednogłośną decyzję
 • Krystian "Krycha UFC" Wilczak pok. Macieja "Szewcu" Szewczyka przez jednogłośną decyzję
 • Anna Andrzejewska pok. Kamilę "Kamiszkę" Wybrańczyk przez jednogłośną decyzję
 • Kornel "Koro" Regel pok. Patryka "Rybę" Karasia przez jednogłośną decyzję
 • Adrian "Pitbull" Wieliczko pok. Jakub "Dragona" Kaczmarskiego przez jednogłośną decyzję - finał turnieju "Road to Armia"
Więcej o: