"Don Kasjo" wygrał dwie walki na jednej gali Fame MMA. "Nawet taki debil jak ja"

Najpierw pokonał Marcina Wrzoska i nawet nie wyszedł z oktagonu, by po chwili wygrać tam ze współwłaścicielem Fame MMA Michałem "Boxdelem" Baronem. To był bardzo dobry wieczór dla Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego.

A nawet bardzo późny wieczór, bo było już grubo po północy. - Jakim cudem oni wciąż stoją - zastanawiali się komentatorzy pod koniec piątej rundy i przypominali, że Kasjusz "Don Kasjo" Życiński jeszcze nigdy nie toczył walki na dystansie sześciu rund. Ale stoczył - w sobotę, w Ergo Arenie, gdzie przeboksował 18 minut, a na koniec po raz kolejny podniósł rękę - bo podnosił po każdej rundzie - kiedy sędziowie orzekli, że wygrał z Wrzoskiem jednogłośnie na punkty.

Zobacz wideo Ludzie piszą „Artur, weź zaj**b Don Kasjo", a ja myślę: „Kto to w ogóle jest?"

Krzysztof Radzikowski - Piotr 'Bestia' PiechowiakTo była walka gigantów! Ale ostrzegali. "Bestia" już słaniał się na nogach

- Niech wypie***la. Wrzód. Mam nadzieję, że Maciej Kawulski [szef KSW] dotrzyma teraz słowa i go wyj*bie - powiedział Kasjusz "Don Kasjo" Życiński o Wrzosku, który wciąż jest związany kontraktem z KSW. Wrzosek po sobotniej walce nie wyglądał na porozbijanego. Zresztą "Don Kasjusz" też nie, ale on po chwili stoczył jeszcze jedną walkę. A raczej kolejny freak fight, bo do oktagonu wszedł Michał "Boxdel" Baron, współwłaściciel Fame MMA, który więcej w tym oktagonie tańczył, niż boksował. I przegrał z "Don Kasjo" po trzech rundach na punkty.

"Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl"

- Nawet taki debil jak ja podczas walki miał refleksję, że trochę głupio bić mocno swojego pracodawcę. Tym bardziej że jeszcze nie wypłacił mi kasy. Przepraszam "Boxdelku" za wszystko - zaśmiał się "Don Kasjo" po walce z "Boxdelem", przybił z nim piątkę i dodał, że czeka teraz na specjalną premię.

Kasjusz 'Don Kasjo' Życiński wygrał z Marcinem WrzoskiemByły mistrz KSW przegrywa w walce wieczoru na Fame MMA. "Niech wypie***la"

Fame MMA 12. Wyniki walk:

 • Arkadiusz "Aroy" Tańcula pok. Jacka Murańskiego przez dyskwalifikację - klatka rzymska
 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński pok. Michała "Boxdela" Barona przez jednogłośną decyzję - walka na zasadach boksu
 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński pok. Marcina "The Polish Zombie" Wrzoska przez jednogłośną decyzję - walka na zasadach boksu
 • Kacper "Blonsky" Błoński pok. Mateusza "Fit Loversa" Janusza przez niejednogłośną decyzję
 • Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka pok. Adriana "Polaka" Polańskiego przez jednogłośną decyzję - walka o pas
 • Kamila "Zusje" Smogulecka pok. Martę "Martirenti" Rentel przez jednogłośną decyzję
 • Piotr "Bestia" Piechowiak pok. Krzysztofa Radzikowskiegp przez jednogłośną decyzję
 • Krystian "Krycha UFC" Wilczak pok. Macieja "Szewcu" Szewczyka przez jednogłośną decyzję
 • Anna Andrzejewska pok. Kamilę "Kamiszkę" Wybrańczyk przez jednogłośną decyzję
 • Kornel "Koro" Regel pok. Patryka "Rybę" Karasia przez jednogłośną decyzję
 • Adrian "Pitbull" Wieliczko pok. Jakub "Dragona" Kaczmarskiego przez jednogłośną decyzję – finał turnieju "Road to Armia"
Więcej o: