Partnerka Szpilki wygwizdana na Fame MMA. Ta mina mówi wszystko. "Nie zgadzam się"

Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk w sobotę na gali Fame MMA 12 przegrała kolejny pojedynek w klatce. Z Anną Andrzejewską, która pokonała partnerkę Artura Szpilki jednogłośną decyzją sędziów. - Nie zgadzam się z tym werdyktem - mówiła po walce Wybrańczyk, a kibice w Ergo Arenie zaczęli wtedy gwizdać.

- Na pewno nie zabraknie mi charakteru - odgrażała się partnerka Artura Szpilki przed walką z Anną Andrzejewską w rozmowie z portalem fightsport.pl. Andrzejewska to utytułowana kulturystka, była pięściarka i trenerka personalna. Już debiutowała w klatce na Fame MMA 9, kiedy przegrała Karoliną "Way of Blonde" Brzuszczyńską. Wybrańczyk do tej pory w klatce stoczyła trzy walki - w tym jedną zwycięską, co nie zmieniło się także po sobotniej gali, bo Andrzejewska wygrała jednogłośną decyzją sędziów.

Zobacz wideo Ludzie piszą „Artur, weź zaj**b Don Kasjo", a ja myślę: „Kto to w ogóle jest?"

Partnerka Artura Szpilki wygwizdana. "Nie zgadzam się"

- Nie wiem, czy ta wojna jest dla niej korzystna - zastanawiał się komentator, kiedy "Kamiszka" na początku drugiej rundy - tak samo jak przez całą pierwszą - walczyła tylko w stójce. Zadawała tam ciosy, ale znacznie więcej ich przyjmowała.

"Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl"

- Widzę po narożniku Andrzejewskiej, że wszyscy są zadowoleni - mówił komentator po dwóch rundach, w których Andrzejewska dość spokojnie kontrolowała ten pojedynek. Realizator kilka razy pokazywał wtedy Artura Szpilkę, który w pewnym momencie nawet spuścił głowę. To samo zrobił po walce. Zupełnie inaczej wtedy zachowywała się "Kamiszka", która skakała w oktagonie i wyraźnie pokazywała, że wygrała tę walkę.

Kiedy konferansjer ogłosił werdykt i jednogłośne zwycięstwo Andrzejewskiej, dalej z niedowierzaniem kręciła głową. - Nie zgadzam się, Anka ledwo stała na nogach. Dwie pierwsze rundy były remisowe, ale w trzeciej podkręciłam tempo - mówiła Wybrańczyk zaraz po walce w oktagonie, a publiczność w Ergo Arenie zaczęła wtedy na nią gwizdać. - No cóż, taki jest sport - dodała po chwili z uśmiechem.

Fame MMA 12. Wyniki walk:

 • Arkadiusz "Aroy" Tańcula pok. Jacka Murańskiego przez dyskwalifikację - klatka rzymska
 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński pok. Michała "Boxdela" Barona przez jednogłośną decyzję - walka na zasadach boksu
 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński pok. Marcina "The Polish Zombie" Wrzoska przez jednogłośną decyzję - walka na zasadach boksu
 • Kacper "Blonsky" Błoński pok. Mateusza "Fit Loversa" Janusza przez niejednogłośną decyzję
 • Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka pok. Adriana "Polaka" Polańskiego przez jednogłośną decyzję - walka o pas
 • Kamila "Zusje" Smogulecka pok. Martę "Martirenti" Rentel przez jednogłośną decyzję
 • Piotr "Bestia" Piechowiak pok. Krzysztofa Radzikowskiegp przez jednogłośną decyzję
 • Krystian "Krycha UFC" Wilczak pok. Macieja "Szewcu" Szewczyka przez jednogłośną decyzję
 • Anna Andrzejewska pok. Kamilę "Kamiszkę" Wybrańczyk przez jednogłośną decyzję
 • Kornel "Koro" Regel pok. Patryka "Rybę" Karasia przez jednogłośną decyzję
 • Adrian "Pitbull" Wieliczko pok. Jakub "Dragona" Kaczmarskiego przez jednogłośną decyzję – finał turnieju "Road to Armia"
Więcej o: