Fame MMA 12 już dziś! Karta walk. Gdzie oglądać galę? Ile kosztuję PPV? [Transmisja online, live stream]

W sobotę 20 listopada odbędzie się FAME MMA 12 w Ergo Arenie. Hitem będzie pojedynek pomiędzy Marcinem Wrzoskiem a Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Gdzie i kiedy oglądać galę? Jak i za ile można wykupić PPV? Transmisja online, live stream.

Kolejne gale FAME MMA cieszą się coraz większą popularnością, a udział w nich biorą coraz bardziej rozpoznawalna osoby. W sobotę 12 listopada na Ergo Arenie w Gdańsku odbędzie się gala FAME MMA 12, podczas której zaplanowanych zostało kilka interesujących pojedynków. 

Zobacz wideo Błachowicz o porażce z Teixeirą: Zrobiło mi się ciemno przed oczami i klepałem

FAME MMA 12. Hitem pojedynek "Don Kasjo" - Wrzosek. Na gali zadebiutuje także gwiazda "Googlebox"

Największe emocje wzbudza hitowe starcie pomiędzy Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim a Marcinem Wrzoskiem. Pierwszy z nich wielokrotnie podgrzewał emocje, obrażając swojego przeciwnika, za co skrytykował go Artur Szpilka. - Za takie zachowanie w łeb i tyle. Nie ma gadania. Są jakieś granice tego ubliżania - stwierdził pięściarz

Jacek MurańskiCzegoś takiego na ceremonii ważenia FAME MMA jeszcze nie było. Murański dał popis

Walką o pas będzie pojedynek pomiędzy Adrianem "Polakiem" Polański a Maksymilianem "Wiewiórem" Wiewiórka. Gala FAME MMA 12 będzie także debiutem gwiazdy telewizyjnego programu "Googlebox" Krzysztofem Radzikowski, który zmierzy się z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Po raz pierwszy na gali FAME wystąpi także Jacek Murański, który zastąpi swojego kontuzjowanego syna Mateusza w pojedynku z Arkadiuszem Tańculą. Ich walka odbędzie się w tzw. klatce rzymskiej. 

Karta walk FAME MMA 12

  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Marcin Wrzosek - walka wieczoru,
  • Adrian "Polak" Polański - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka - walka o pas,
  • Krzysztof Radzikowski - Piotr "Bestia" Piechowiak,
  • Mateusz "Fit Lovers" Janusz - Kacper "Blonsky" Błoński,
  • Kamila "Zusje" Smogulecka - Marta "Martirenti" Rentel,
  • Jacek Murański - Arkadiusz Tańcula,
  • Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk - Anna Andrzejewska,
  • Krystian "Krycha" Wilczak - Maciej "Szewcu" Szewczyk,
  • Patryk "Ryba" Karaś - Kornel "Koro" Regel,
  • Adrian Wieliczko - Jakub "Dragon" Kaczmarski.

https://www.youtube.com/watch?v=fIUTd3cv31ETego jeszcze nie było! "Don Kasjo" stoczy dwie walki na jednej gali Fame MMA!

FAME 12. Gdzie oglądać? Jak wykupić PPV? [Transmisja online, stream live] 

Gala FAME MMA 12 rozpocznie się w sobotę 20 listopada o godzinie 20:00. Transmisja będzie do obejrzenia wyłącznie w systemie PPV na stronie internetowej famemma.tv. Cena podstawowego pakietu wynosi 24,99 zł w jakości 720 p, a w opcji droższej - 29,99 zł w jakości 1080 p.

Więcej o: