To już dziś! Gala FAME MMA 12 w Trójmieście. Gdzie i kiedy oglądać? [STREAM]

12. edycja gali FAME MMA odbędzie się w trójmiejskiej Ergo Arenie. Czeka na nas nie tylko emocjonująca walka wieczoru, ale też walka o pas kategorii półśredniej. Gdzie i kiedy oglądać galę? Stream online.

Federacja FAME MMA organizuje gale od czerwca 2018 roku i od samego początku cieszą się one dużym zainteresowaniem. Organizatorzy regularnie chwalą się świetnymi wynikami sprzedanych PPV, a z każdą kolejną edycją swoje chęci zgłaszają kolejne gwiazdy. Chociażby na 12. edycji gali pojawi się m.in strongman Krzysztof Radzikowski, raper Kornel "Koro" Regel czy youtuber Mateusz "Fit Lovers" Janusz.

Zobacz wideo Błachowicz o porażce z Teixeirą: Zrobiło mi się ciemno przed oczami i klepałem

FAME MMA 12. "Don Kasjo" stoczy dwie walki, Marcin Wrzosek z ultimatum

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński jest jedną z najbarwniejszych postaci znajdujących się w federacji FAME MMA. 29-latek podczas programu Face2Face porównał Marcina Wrzoska do Marcina Najmana. "Te samo imię... Marcin Najman, Marcin Wrzosek. Marcina nie lubią w Częstochowie, a jego w Bydgoszczy" - stwierdził. Zawodnik z Iławy w trakcie gali stoczy dwa pojedynki, a jego drugim rywalem będzie Michał "Boxdel" Baron, współwłaściciel federacji. Pomysł został zaakceptowany przez władze organizacji podczas wspomnianego programu.

Z kolei wynik walki wieczoru może znacznie wpłynąć na karierę Marcina Wrzoska, do tej pory związanego z federacją KSW. Martin Lewandowski, jeden ze współwłaścicieli przyznał w rozmowie z portalem inthecage.pl, że porażka z "Don Kasjo" będzie dla Wrzoska zakończeniem kariery w KSW. "Myślę, że wygrana Marcina byłaby biletem powrotnym do naszej organizacji. Wygrana lub długa przerwa, bądź całkowite rozstanie z naszą organizacją" - powiedział.

FAME MMA 12. Karta walk

  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Marcin Wrzosek - walka wieczoru,
  • Adrian "Polak" Polański - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka - walka o pas,
  • Krzysztof Radzikowski - Piotr "Bestia" Piechowiak,
  • Mateusz "Fit Lovers" Janusz - Kacper "Blonsky" Błoński,
  • Kamila "Zusje" Smogulecka - Marta "Martirenti" Rentel,
  • Jacek Murański - Arkadiusz Tańcula,
  • Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk - Anna Andrzejewska,
  • Krystian "Krycha" Wilczak - Maciej "Szewcu" Szewczyk,
  • Patryk "Ryba" Karaś - Kornel "Koro" Regel,
  • Adrian Wieliczko - Jakub "Dragon" Kaczmarski.

Gdzie i kiedy oglądać galę FAME MMA 12?

Gala FAME MMA 12 rozpocznie się w sobotę 20 listopada o godzinie 20:00. Transmisja będzie dostępna do obejrzenia wyłącznie w systemie PPV. Pakiet podstawowy na stronie famemma.tv kosztuje 25,99 zł.

Więcej o: