Rozwścieczony "Boxdel" naciera na "Don Kasjo". "Będziesz roz***any"

Emocje przed FAME MMA 12. - Zawsze dawałem ci pie****ić na mój temat. Nie tym razem. Chcę, żeby "Zombie" ci serio na***ał. Tak, aby nie było już żadnej dyskusji - rzucił Michał "Boxdel" Baron w odpowiedzi na zaczepkę "Don Kasjo" dotyczącą wydarzeń sprzed kilku tygodni.

W najbliższy weekend dojdzie do gali FAME MMA 12, której hitem będzie pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Marcinem Wrzoskiem. Podczas niedzielnej konferencji prasowej zapowiadającej nachodzącą galę doszło do niespodziewanego konfliktu pomiędzy "Don Kasjo" a Michałem "Boxdelem" Baronem. 

Zobacz wideo Błachowicz o porażce z Teixeirą: Zrobiło mi się ciemno przed oczami i klepałem

Chabib Nurmagomiedow na lotnisku w MoskwieNurmagomiedow zatrzymany przez policję. Grozi mu nawet 5 lat więzienia

"Boxdel"ostro o "Don Kasjo": Będziesz roz***any. Psychicznie cię roz****olę [WIDEO] 

Jednym z tematów konferencji była ewentualna walka pomiędzy "Boxdelem" a producentem muzycznym Ernestem Ivandą znanym jako "Red". - I tak "Boxdel" tydzień przed pojedynkiem pewnie ogłosiłby kontuzję - podsumował "Don Kasjo", nawiązując do sytuacji sprzed FAME MMA 11, kiedy to "Boxdel" wycofał się z walki z Maksymem Ziółkowskim z powodu kontuzji ręki. 

Więcej treści sportowych znajdziesz na Gazeta.pl

Te słowa rozwścieczyły współorganizatora gal FAME, który w mocnych słowach zdecydował się odpowiedzieć "Don Kasjo" - Będziesz roz***any. Psychicznie cię roz****olę - zaczął "Boxdel", zapowiadając program "Face2Face", w którym wystąpią Życiński oraz Wrzosek, a jego prowadzącym ma być właśnie Baron.

- Zawsze dawałem ci pie****ić na mój temat. Nie tym razem. Chcę, żeby "Zombie" ci serio na***ał. Tak, aby nie było już żadnej dyskusji. Nie dam ci się już wyzywać. Miej jakiś szacunek, bo FAME dało ci trzy razy więcej rozpoznawalności niż miałeś. Dało ci rozwój. To ja z Wojtkiem cię zrekrutowaliśmy, a nie okazujesz mi w ogóle żadnego szacunku - ciągnął dalej wzburzony. 

Mateusz ŁazowskiNowe informacje ws. śmierci Łazowskiego. Ratownik TOPR zdradził szczegóły wypadku

Sytuacja podczas konferencji zaskoczyła innych uczestników. - Znam Michała 7 lat i przysięgam wam... pierwszy raz go widzę tak wk***ionego - skomentował Adrian "Polak" Polański. Spokój zachował natomiast "Don Kasjo". - Nowa twarz "Boxdela". W końcu "Don Kasjo" to wyłuskał - podsumował Życiński. 

Gala FAME MMA 12 odbędzie się w sobotę 20 listopada o godzinie 20:00. Więcej na temat sobotniego wydarzenia można przeczytać w TYM MIEJSCU >>>

Więcej o: