Nurmagomiedow zatrzymany przez policję. Grozi mu nawet 5 lat więzienia

Usman Nurmagomiedow i jego kolega zostali zatrzymani przez policję pod zarzutem potrącenia policjanta na lotnisku Kaspijsk w Rosji.

23-letni Usman jest kuzynem byłego mistrza UFC - Chabiba Nurmagomiedowa. 23-latek w tym roku rozpoczął walki w Bellatorze i przez wielu ekspertów uważany jego za przyszłą gwiazdę MMA. Ma znakomity znakomity bilans: 14 walk i wszystkie zwycięskie.

Zobacz wideo Artur Szpilka szczerze: Jest problem. Głowa daje znać

Derek Heggie po walce na gołe pięściPokazano twarze zawodników po walce na gołe pięści. Drastyczne zdjęcia

Nie zatrzymali się do kontroli i potrącili policjanta

Teraz Usman Nurmagomiedow ma problemy z prawem. Jechał wraz z kolegą (Kamal Idrisov) na lotnisku i został poproszony o zatrzymanie się w policyjnym punkcie kontrolnym. Zamiast zatrzymać samochód, przyspieszył prowadzoną przez siebie czarną Toyotą, zniszczył szlaban i potrącił 39-letniego policjanta. Funkcjonariusz upadł na ziemię, ale na szczęście uniknął poważnych obrażeń ciała.

Więcej treści sportowych znajdziesz na Gazeta.pl!

Usman Nurmagomiedow i Kamal Idrisov zostali zatrzymani. Teraz grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności. - Z artykułu o użyciu przemocy wobec urzędnika państwowego. A w mediach pojawia się coraz więcej szczegółów o incydencie - m.in. w momencie zderzenia nie było na nim tablicy rejestracyjnych - czytamy w sports.ru.

Rosyjskie media opublikowały nawet wideo z całego zdarzenia.

Nie wszyscy wierzą w to co się stało i bronią Chabiba Nurmagomiedowa.

- Usman zawsze był dobrze wychowanym i przyzwoitym facetem. Chabib bardzo go obserwuje. Trudno mi to komentować, ale jestem pewien, że nikt nie chciał celowo kogoś skrzywdzić. Było jakieś nieporozumienie - mówi Aleksander Szlemenko, mistrz Bellator MMA z 2013 roku.

Mateusz Łazowski35-letni Mateusz Łazowski nie żyje. Tragiczny wypadek

Więcej o: