Zawodniczka przerwa milczenie po walce z mężczyzną na gali Najmana. Jest odpowiedź po wielkiej krytyce

"Więcej nie dam się oklepać przez faceta - napisała Ula Siekacz na Instagramie. To ona przegrała z Piotrem MuaBoy'em Lisowskim na gali MMA-VIP.

Marcin Najman wpadł na pomysł, aby na jego gali MMA-VIP III doszło do pierwszego starcia w historii polskiego MMA pomiędzy mężczyzną a kobietą. Walka odbiła się echem na całym świecie. "To jest przerażające" - krzyczy już w tytule dziennik "The Sun". Brytyjski brukowiec opisał starcie Urszuli Siekacz ze znanym TikTokerem Piotrem MuaBoy'em Lisowskim. "Ula Siekacz to armwrestrelka, instruktorka fitness, która regularnie w sieci pokazuje swoje wypukłe bicepsy. Ale to nie wystarczyło, by obronić się przed Piotrem MuaBoy'em Lisowskim, który sam określa siebie jako 185 cm czystego seksu" - czytamy w dzienniku "The Sun", który także odnotowuje, że Siekacz przegrała z Lisowskim po ciosach w parterze. Teraz walkę skomentowała sama przegrana.

Zobacz wideo "Najlepszy, najlepszy!" Szalona radość mamy nowej gwiazdy KSW

 Teraz zawodniczka sama zabrał głos w tej sprawie.  Więcej nie dam się oklepać przez faceta. Świadomie podjęłam tę walkę - czyli wiedziałam na co się pisze. Czekam na jakieś ciekawe propozycje i będę się rozwijać dalej. Co nas nie zabije to nas wzmocni. Następna przygoda i nowe doświadczenie. Zaczynam sparingi w stójce - nie udało się czasowo ogarnąć ani jednego - napisała Ula Siekacz na Instagramie. Na tej samej gali była też jeszcze inna damsko-męska walka. Michał "Polski Ken" Przybyłowicz pokonał Wiktorię Domżalską przez TKO (uderzenia), runda 1.

Wyniki gali MMA-VIP III

  • Marcin "El Testosteron" Najman pok. Ryszarda "Szczenę" Dąbrowskiego przez TKO (uderzenia w parterze), runda 1.
  • Michał "Wampir" Pasternak pok. Kornela "Kornika" Zapadkę przez TKO (uderzenia w dosiadzie), runda 2. - pojedynek o pas MMA VIP.
  • Marek Molak pok. Dariusza "Lwa" Kaźmierczuka przez TKO (uderzenia w parterze), runda 2.
  • Michał "Polski Ken" Przybyłowicz pok. Wiktorię Domżalską przez TKO (uderzenia), runda 1.
  • Maciej "GSP" Gandziarowski pok. Wojciecha "Kazika Klimat" Ochnickiego przez jednogłośną decyzję - walka w formule bokserskiej w małych rękawicach.
  • Kamil Gmosiński pok. Piotra "Henia" Szczygla przez poddanie (kimura), runda 1.
  • Piotr "Mua Boy" Lisowski pok. Urszulę Siekacz przez TKO (uderzenia z dosiadu), runda 2.
  • Remi Gruchała pok. Pawła "Scarface'a" Jendruczkę przez TKO (uderzenia), runda 1.
Więcej o: