Błyskawiczne zwycięstwo Marcina Najmana. Zaledwie 17 sekund!

Zaledwie siedemnaście sekund trwała walka Marcina Najmana z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim. Sędzia musiał ją przerwać.

W piątek w Częstochowei odbyła się już trzecia gala MMA-VIP organizowana przez Marcina Najmana. Wydarzeniem wieczoru był powrót byłego pięściarza do oktagonu. Najman zmierzył się z gwiazdą programu "Chłopaki do wzięcia" Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim.

Jan BłachowiczBłachowicz broni mistrzowskiego pasa UFC! Kiedy i gdzie oglądać walkę? [TRANSMISJA]

Błyskawiczne zwycięstwo Najmana

Walka trwała zaledwie siedemnaście sekund. Dąbrowski zaatakował Najmana, ale nadział się na zabójczą kontrę. Najman znalazł lukę w jego gardzie i wyprowadził dwa ciosy. Dąbrowski zachwiał się na nogach i upadł. Po chwili Najman zadał kilka ciosów w parterze. Sędzia zmuszony był przerwać walkę.

Więcej treści sportowych znajdziesz na Gazeta.pl.

- Marcin obalił "Szczenę", mocno zaatakował z góry, błyskawicznie skończył walkę - mówili komentatorzy.

Sceny przed walką Marcina Najmana. Wtem wpada Rutkowski patrol. Hit [WIDEO]

Niesamowite sceny podczas ważenia przed MMA-VIP. Ważenie zawodników przerwał detektyw Krzysztof Rutkowski wraz z uzbrojonym patrolem. - Panowie, chyba musimy przerwać. O co chodzi, co się tutaj dzieje - mówił zdezorientowany Edward Durda, prowadzący ważenie. Za chwilę na scenie pojawił się Krzysztof Rutkowski, który na salę dotarł wozem pancernym. Obok niego szło kilku uzbrojonych ochroniarzy. Rutkowski podszedł do Marcina Najmana. - Ręce, ręce, ręce - mówili ochroniarze do Najmana.

https://twitter.com/ufc/status/1453759460313337860?s=20Ten wzrok może zabić. Błachowicz oko w oko z Teixeirą. "Szacunek" [WIDEO]

Więcej o: