Sceny przed walką Marcina Najmana. Wtem wpada Rutkowski patrol. Hit [WIDEO]

Niesamowite sceny podczas ważenia przed MMA-VIP. Ważenie zawodników przerwał detektyw Krzysztof Rutkowski wraz z uzbrojonym patrolem.
Zobacz wideo Artur Szpilka szczerze: Jest problem. Głowa daje znać

Marcin Najman po raz kolejny wróci na ring i podczas piątkowej gali MMA-VIP 3 zmierzy się z Ryszardem Szczeną, który znany jest z programu "Chłopaki do wzięcia". Ceremonia ważenia przebiegała zgodnie z tradycją. Nagle słychać było wyjące syreny. - Panowie, chyba musimy przerwać. O co chodzi, co się tutaj dzieje - mówił zdezorientowany Edward Durda, prowadzący ważenie.

Jan Błachowicz na konferencji prasowej Show Jana Błachowicza przed walką z Teixeirą. Niespodzianka dla rywala [WIDEO]

 

"To jest bomba jutrzejszej gali"

Za chwilę na scenie pojawił się Krzysztof Rutkowski, który na salę dotarł wozem pancernym. Obok niego szło kilku uzbrojonych ochroniarzy. Rutkowski podszedł do Marcina Najmana. - Ręce, ręce, ręce - mówili ochroniarze do Najmana.

Detektyw Rutkowski wziął do ręki mikrofon i powiedział. - Słuchajcie, to jest bomba jutrzejszej gali. Walka Ryszard Szczena i oczywiście Najman. Myślę, że będziecie wszyscy bardzo ciekawi, jak to jutro wypadnie. Ja też tu będę - powiedział ze sceny Krzysztof Rutkowski.

Więcej treści sportowych znajdziesz na Gazeta.pl.

Podczas ważenia Ryszard Szczena miał 75 kilogramów. Natomiast Marcin Najman ważył aż o 39 kilogramów więcej - 114.

Gala MMA-VIP 3 odbędzie się w piątek, 29 października. odbędzie się w piątek, 29 października. Wydarzenie będzie dostępne tylko w pay-per-view.

Sceny na konferencji. Najman wyciągnął broń. "Uzbrojeni po zęby" [WIDEO]

Komandosi, kamizelki kuloodporne, długa broń. To wszystko pojawiło się na konferencji prasowej zapowiadającej galę MMA-VIP 3 organizowaną przez Marcina Najmana. - W związku z tym, że mamy dzisiaj stan wyjątkowy nie tylko z Białorusią, ale też jeśli chodzi o MMA-VIP, jesteśmy uzbrojeni po zęby i wcale tego nie ukrywamy - zaczął konferencję prasową Marcin Najman, który wraz ze swoim wspólnikiem Dariuszem Kosowskim usiedli za stołem w kamizelkach kuloodpornych.

Jan Błachowicz musi uważać! Glover Teixeira wie jak nokautować [WIDEO] UFC ostrzega. Jan Błachowicz musi uważać! Co za nokaut [WIDEO]

Karta walk:

  • Marcin "El Testosteron" Najman vs Ryszard "Szczena" Dąbrowski
  • Maciej "GSP" Gandziarowski vs Kazik Klima
  • Kamil Gmosiński vs Piotr "Henio" Szczygieł
  • Mua Boy vs Ula Siekacz
  • Michał "Wampir" Pasternak vs Kornel "Korniko" Zapadka
  • Remi Gruchała vs Paweł "Scarface" Jendruczko
  • Michał "Polski Ken" Przybyłowicz vs Wiktoria Domżalska
  • Dariusz "Lew" Kaźmierczuk vs Marek Molak
  • Damian "Damiano Cygano" Kamowski vs Daniel "Achtung" Wrześniewski
Więcej o: