Bombardujący nokaut! Rosjanin nawet nie mógł się podnieść [WIDEO]

Ray Cooper III brutalnie znokautował Magomeda Magomedkerimova w walce o pas mistrzowski kategorii półśredniej podczas finałowej gali sezonu PFL 2021. Rosjanin przyjął niezwykle silny cios, po którym nie mógł się podnieść.

W środę w Hollywood odbyła się finałowa gala trzeciego sezonu Professional League Fighters. W jej ramach odbyło się pięć pojedynków mistrzowskich mężczyzn w każdej kategorii wagowej. Do tego odbył się jeden pojedynek kobiet w kategorii lekkiej. Każdy zwycięzca swojej walki oprócz pasa mistrzowskiego otrzymywał w ramach nagrody czek na milion dolarów.

Zobacz wideo Co dalej z karierą Kownackiego? "Nie chciałbym widzieć, jak przegrywa przez nokaut"

Bombardujący cios na gali finałowej PFL. Rywal nie mógł wstać [WIDEO] 

Walką wieczoru okazał się pojedynek o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej. Ray Cooper III w bardzo ciekawym pojedynku brutalnie znokautował Magomeda Magomedkerimova. Doszło do tego już na początku trzeciej rundy, kiedy to Amerykaninowi udało się trafić kilkoma ciosami sierpowymi swojego przeciwnika. Ostatni z nich był niezwykle mocny i wykluczył z walki Rosjanina, który później nie mógł wstać. 

 

Artur 'Waluś' Walczak "Zaleś" cofa swoje słowa ws. "Walusia". "Napisałem bzdurę. Wylała się fala hejtu"

Cooper otrzymał więc swój upragniony pas mistrzowski za sezon 2021 i czek na milion dolarów. Oprócz niego swoje walki wygrywali Movlid Khaybulaev, który pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów Chrisa Wade'a. W ten sam sposób swoją walkę z Ante Deliją wygrał Bruno Cappelozza. Efektownym poddaniem popisał się natomiast Antonio Carlos Junior, który duszeniem zza pleców wyeliminował Norwega  Marthina Hamleta. 

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Walka na British Fight Championship trwała 5 sekund Boom! Pięć sekund i koniec! Chciał oszukać rywala, został brutalnie znokautowany [WIDEO]

Niezwykle ciekawy był natomiast również pojedynek pań, w którym była złota medalistka olimpijska Kayla Harrison poddała Taylor Guardado za pomocą balachy i obroniła tytuł po raz trzeci z rzędu. 

Więcej o: