Boom! Pięć sekund i koniec! Chciał oszukać rywala, został brutalnie znokautowany [WIDEO]

Brutalny nokaut po zaledwie pięciu sekundach walki na British Fight Championship. Ben Doster chciał oszukać swojego rywala w debiutanckiej walce w MMA i dostał za to bolesną lekcję.

Jedna z głównych walk na karcie British Fight Championship miała niezwykły przebieg. Debiutant w walkach MMA, Ben Doster dostał w niej upokarzającą lekcję od Umakhana Ibragimova. Ich walka trwała tylko pięć sekund. Dlaczego?

Zobacz wideo "To byłby dla mnie zaszczyt". Mamed i Pudzian mówią o hitowej walce

Myślał, że sprytem przechytrzy rywala. Dostał brutalną lekcję MMA

Doster na samym początku nachylił się i wysunął pięść do przywitania z Ibragimovem. Chwilę później wykonał jednak szybki ruch i chciał sprytnie wykorzystać nieuwagę rywala, silnie go kopiąc. Trafił Ibragimova i szybko odskoczył. Nie spodziewał się jednak, że za chwilę otrzyma cios, który może zapamiętać na całą karierę. 

 

Ibragimov doskonale ustawił się do kolejnego ciosu i wykonał jeszcze lepsze kopnięcie od Dostera. Trafił rywala w twarz, a ten stracił przytomność, zgiął się wpół i padł na matę. To jeden z najbrutalniejszych nokautów, jakie można było ostatnio zaobserwować w środowisku MMA. 

Więcej treści sportowych znajdziecie na Gazeta.pl.

Doster przegrał pierwszą walkę w karierze. Czwarty nokaut Ibragimova

Doster ma zatem w dorobku pierwszą porażkę już w pierwszej walce w karierze. "Miejmy nadzieję, że w przyszłości nauczy się trzymać ręce w górze, to podstawa w MMA" - napisał o walce portal  bloodyelbow.com.

Bilans Ibragimova to cztery wygrane i jedna porażka. Przed pokonaniem Dostera jeszcze trzy razy pokonywał rywali po nokautach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.