KSW 64. Polała się krew. Mnóstwo krwi. Sędzia musiał wkroczyć do akcji [WIDEO]

Krwawy pojedynek już na początku gali KSW 64. Wydarzenie rozpoczęło się w sobotę (23 października) o godz. 20:00, a na macie cały zalany krwią wylądował Albert Odzimkowski. Polak przegrał przez TKO z Jasonem Radcliffem.

Wydarzenie KSW 64 budzi wiele emocji, ponieważ dojdzie do wielu interesujących walk. Jedną z nich będzie starcie Mariusza Pudzianowskiego z dużo cięższym Senegalczykiem Serignem Ousmanem Dią, zwanym też Bombardierem. W walce wieczoru zawalczy z kolei Sebastian Przybysz, który po raz pierwszy będzie bronił pasa kategorii koguciej. Jego rywalem będzie w starciu z Brazylijczyki Bruno Santos. Przybysz nie przegrał w klatce od niemal trzech lat, a na gali KSW 59 udanie zrewanżował się Antunowi Raciciowi, zdobywając tytuł mistrzowski.

Zobacz wideo Rewanż Szpilka vs Adamek w MMA? "Już wolałbym zobaczyć ich walkę na gołe pięści"

 KSW 64. Pierwsza walka już budzi wiele emocji. Odzimkowski brutalnie pobity przez Radcliffe'a

Albert Odzimkowski i Jason Radcliffe zostali zestawieni jako druga para wchodząca do oktagonu na gali KSW 64. Walka obu zawodników nie trwała zbyt długo, bo zakończyła się już w pierwszej rundzie. Radcliffe już od samego początku trafił Odzimkowskiego kilkoma ciosami w głowę, a odpowiedź Polaka nie robiła żadnej krzywdy przeciwnikowi. W końcu na około minutę i trzydzieści sekund przed końcem Brytyjczyk powalił Odzimkowskiego i zaczął okładać go pięściami, gdy ten leżał na parkiecie. 

Więcej treści sportowych znajdziesz na Gazeta.pl

Po twarzy Odzimkowskiego widać, że ciosy Radcliffe'a były bardzo celne i jednocześnie bolesne. Polak cały zalał się krwią. Gdy już nie mógł się podnieść, aby kontynuować walkę z przeciwnikiem, sędzia wkroczył kończąc walkę, co oznacza zwycięstwo Jasona Radcliffe'a przez techniczny nokaut

Gala KSW odbywa się w Atlas Arenie w Łodzi. Rozpoczęcie wydarzenia planowane jest na godzinę 20:00. Galę KSW 64 transmitowaną w PPV można obejrzeć za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go - w cenie 40 zł. Zapraszamy do śledzenia informacji na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: