KSW 64. Gdzie i kiedy obejrzeć walkę Pudzianowski - Bombardier? [TRANSMISJA]

Dwaj giganci zmierzą się w trakcie najbliższej gali KSW 64. Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Serignem Ousmanem Dią, bardziej znanym jako Bombardier. Gdzie i kiedy obejrzeć pojedynek?

Pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem miał odbyć się już w marcu tego roku na gali KSW 59. Do starcia jednak nie doszło z powodu problemów zdrowotnych. Senegalczyk wypadł ze względu na zapalenie wyrostka robaczkowego. Po sześciu miesiącach wrócono do walki, choć nie będzie to starcie sobotniego wieczoru. 

Zobacz wideo Rewanż Szpilka vs Adamek w MMA? "Już wolałbym zobaczyć ich walkę na gołe pięści"

KSW. Pudzianowski zmierzy się z Bombardierem. Kto wyjdzie cało z tego starcia?

Władze bardzo szybko znalazły zastępstwo dla Mariusza Pudzianowskiego. Do starcia z byłym strongmanem stanął Nikola Milanović, ale przegrał w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut. Pojedynek obfitował w kontrowersje, ponieważ Pudzian podczas próby obalenia złapał się siatki. "To był odruch bezwarunkowy, silniejszy ode mnie. Sędzia krzyknął "puść siatkę", no i od razu puściłem. Nie wiem, czy ja się wtedy tym wybroniłem przed obaleniem" - mówił Pudzianowski po walce.

Serigne Ousmane Dia jest jedną z legend zapasów w Senegalu. W dyscyplinie tej sięgał po tytuł mistrza świata w 2002 i 2014 roku, jednak od 2018 roku rywalizuje w MMA. Do tej pory stoczył dwa pojedynki i oba wygrał - z Amadou Papisem Konezem (72 sekundy, nokaut) i Danielem Podmore (59 sekund, nokaut). 

KSW 64. Karta walk

  • Sebastian Przybysz (8-2-0) vs. Bruno Santos (10-2-0) [ WALKA WIECZORU],
  • Mariusz Pudzianowski (15-7-0) vs. Serigne Ousmane Dia (2-0-0),
  • Daniel Rutkowski (12-2-0) vs. Filip Pejić (15-5-2),
  • Robert Ruchała (5-0-0) vs. Patryk Kaczmarczyk (7-0-0),
  • Michał Pietrzak (10-4-0) vs. Shamil Musaev (15-0-0),
  • Sylwia Juśkiewicz (9-6-0) vs. Karolina Owczarz (4-1-0),
  • Cezary Kęsik (12-1-0) vs. Marcin Krakowiak (11-3-0),
  • Albert Odzimkowski (11-5-0) vs. Jason Radcliffe (16-8-0),
  • Adam Tomasik (5-0-0) vs. Oumar Sy (4-0-0).

Gdzie i kiedy obejrzeć walkę Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem?

Gala KSW odbędzie się w sobotę 23 października w Atlas Arenie w Łodzi. Rozpoczęcie wydarzenia planowane jest na godzinę 20:00. Galę KSW 64 transmitowaną w PPV będzie można obejrzeć za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go - w cenie 40 zł. Zapraszamy do śledzenia informacji na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.