Pudzian - Bombardier na KSW 64 już dziś! Gdzie i o której oglądać? [TRANSMISJA]

Już dziś w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala KSW 64. W walce wieczoru Sebastian Przybysz zmierzy się z Brazylijczykiem Bruno Santosem, ale największe zainteresowanie wzbudza pojedynek "Pudziana" z "Bombardierem". Gdzie i kiedy oglądać sobotnią galę? Transmisja TV, stream online.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Poprzednia gala KSW 63 odbyła się na początku września. W walce wieczoru Roberto Soldić obronił pas mistrza KSW w wadze półśredniej. Chorwat pokonał w tamtym pojedynku Czecha Patrika Kincla przez TKO w trzeciej rundzie. Oprócz tego obejrzeliśmy jeszcze zwycięstwa takich zawodników jak Paweł Pawlak, Darko Stosić czy Jakub Wikłacz. 

Zobacz wideo Rewanż Szpilka vs Adamek w MMA? "Już wolałbym zobaczyć ich walkę na gołe pięści"

"Pudzian" w końcu się doczekał. Już dziś zmierzy się z "Bombardierem"

Już dziś natomiast w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala KSW 64. W walce wieczoru Sebastian Przybysz w swojej pierwszej obronie pasa kategorii koguciej w walce z Brazylijczykiem Bruno Santosem. Polak nie przegrał w klatce od niemal trzech lat, a na gali KSW 59 udanie zrewanżował się Chorwatowi Antunowi Raciciowi, zdobywając pas kategorii koguciej.

Mariusz PudzianowskiRekord! Pudzianowski zarobi fortunę na walce z "Bombardierem"

Największe zainteresowanie na gali KSW 64 wzbudza jednak pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Sergine Ousmane Dią "Bombardierem". Obaj zawodnicy mieli się spotkać w oktagonie już w marcu na gali KSW 59, ale w dniu walki Senegalczyk doznał ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego, co wykluczyło go z pojedynku. Tym razem wszystko ma już być w porządku, ale na wszelki wypadek włodarze KSW mają przygotowany plan awaryjny i ewentualne zastępstwo. Tym zastępstwem ma być nie odstawający wcale od "Bombardiera" warunkami fizycznymi Rumun Aleksandru Lungu. 

Oprócz dwóch głównych pojedynków gali KSW 64 zobaczymy jeszcze kilka innych gwiazd federacji. W oktagonie pojawi się między innymi Filip Pejić, którego przeciwnikiem będzie były mistrz FEN w wadze piórkowej Daniel Rutkowski. W pojedynku kobiet natomiast znana wszystkim fanom MMA w Polsce Karolina Owczarz zmierzy się z Sylwią Juśkiewicz. 

KSW 64. Karta walk

  • Sebastian Przybysz (8-2-0) vs. Bruno Santos (10-2-0) [WALKA WIECZORU],
  • Mariusz Pudzianowski (15-7-0) vs. Serigne Ousmane Dia (2-0-0),
  • Daniel Rutkowski (12-2-0) vs. Filip Pejić (15-5-2),
  • Robert Ruchała (5-0-0) vs. Patryk Kaczmarczyk (7-0-0),
  • Michał Pietrzak (10-4-0) vs. Shamil Musaev (15-0-0),
  • Sylwia Juśkiewicz (9-6-0) vs. Karolina Owczarz (4-1-0),
  • Cezary Kęsik (12-1-0) vs. Marcin Krakowiak (11-3-0),
  • Albert Odzimkowski (11-5-0) vs. Jason Radcliffe (16-8-0),
  • Adam Tomasik (5-0-0) vs. Oumar Sy (4-0-0).

Serigne Ousmane Dia 'Bombardier' i Mariusz PudzianowskiPudzianowski przyjął wyzwanie Bombardiera! Może zmienić dyscyplinę

Gdzie i kiedy obejrzeć walkę Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem?

Gala KSW odbędzie się w sobotę 23 października w Atlas Arenie w Łodzi. Rozpoczęcie wydarzenia planowane jest na godzinę 20:00. Galę KSW 64 transmitowaną w PPV będzie można obejrzeć za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go - w cenie 40 zł. Zapraszamy do śledzenia informacji na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: