Rekord! Pudzianowski zarobi fortunę na walce z "Bombardierem"

Już w sobotę w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala KSW 64. W jednym z głównych pojedynków Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Senegalczykiem Sergine Ousmane Dią "Bombardierem". Wszystko wskazuje na to, że "Pudzian" zarobi w tej walce rekordową kwotę.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Ogromnych emocji w łódzkiej Atlas Arenie mogą się spodziewać w sobotę wszyscy kibice sportów walki w Polsce. Odbędzie się tak kolejna gala najpopularniejszej federacji mieszanych sztuk walki w Polsce - KSW 64. W walce wieczoru Sebastian Przybysz po raz pierwszy będzie bronił pasa kategorii koguciej w starciu z Brazylijczykiem Bruno Santosem. Przybysz nie przegrał w klatce od niemal trzech lat, a na gali KSW 59 udanie zrewanżował się Chorwatowi Antunowi Raciciowi, zdobywając pas kategorii koguciej. 

Zobacz wideo Rewanż Szpilka vs Adamek w MMA? "Już wolałbym zobaczyć ich walkę na gołe pięści"

"Pudzian" zarobi fortunę za walkę z "Bombardierem". Rekordowa kwota

Równie ciekawie co walka wieczoru zapowiada się pojedynek, który odbędzie się tuż przed nią. W nim zobaczymy jedną z największych gwiazd KSW - Mariusza Pudzianowskiego, który zmierzy się z Sergine Ousmane Dią "Bombardierem". Pojedynek obu zawodników miał się odbyć już w marcu na gali KSW 59, ale w dniu walki Senegalczyk doznał ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego i został na ostatnią chwilę zmieniony przez Serba Nikolę Milanovicia. 

Serigne Ousmane Dia 'Bombardier' i Mariusz PudzianowskiPudzianowski przyjął wyzwanie Bombardiera! Może zmienić dyscyplinę

Wszystko wskazuje na to, że do pojedynku dojdzie, ale tym razem federacja na wszelki wypadek zabezpieczyła się na każdą ewentualność. Pudzianowski potwierdził niedawno, że włodarze KSW mają już załatwione zastępstwo dla "Bombardiera", gdyby znów coś wykluczyło go z walki. Wygląda także na to, że właściciele federacji zapewnili "Pudzianowi" sowite wynagrodzenie za sobotni pojedynek.

Matka Boska z rękawicami bokserskimiMatka Boska w rękawicach bokserskich na Jasnej Górze. "Otaczają troskliwie, chronią"

Według najnowszych doniesień "Super Expressu" Pudzianowski ma otrzymać za walkę z "Bombardierem" aż 500 tysięcy złotych! Będzie to najprawdopodobniej największa suma, jaką były strongman otrzymał za jeden pojedynek w KSW. Co więcej, będzie to jedna z największych wypłat w historii polskiego MMA. Wszystko dzięki ogromnemu zainteresowaniu, jakim cieszą się występy 44-latka w naszym kraju. 

Więcej o: