KSW 64. Gdzie i kiedy obejrzeć walkę Pudzianowski - Bombardier? [TRANSMISJA]

Mariusz Pudzianowski wraca do klatki KSW po niemal pięciu miesiącach przerwy. Na 64. edycji gali rywalem Pudziana będzie Serigne Ousmane Dia, bardziej znany jako Bombardier. Gdzie i kiedy obejrzeć pojedynek?

Pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem miał odbyć się już w marcu tego roku na gali KSW 59. Ostatecznie Senegalczyk wypadł z karty walk z powodu problemów zdrowotnych. Jego miejsce zajął Serb Nikola Milanović, ale przegrał w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut. Pojedynek obfitował w kontrowersje, ponieważ Pudzianowski podczas próby obalenia złapał się siatki. "To był odruch bezwarunkowy, silniejszy ode mnie. Sędzia krzyknął "puść siatkę", no i od razu puściłem. Nie wiem, czy ja się wtedy tym wybroniłem przed obaleniem" - mówił Pudzianowski po walce.

Zobacz wideo

KSW 64. Pojedynek Pudzianowskiego z Bombardierem nie jest walką wieczoru

Serigne Ousmane Dia jest jedną z trzech legend zapasów w Senegalu. Bombardier został mistrzem świata w tej dyscyplinie w 2002 i 2014 roku, ale od 2018 roku rywalizuje w mieszanych sztukach walki. Rywalizacja z Pudzianowskim będzie dla Senegalczyka trzecim pojedynkiem w MMA - wcześniej wygrał przez nokaut z Amadou Papisem Konezem oraz Danielem Podmore. Pudzianowski przyjął też wyzwanie od Bombardiera i z chęcią pozna zapasy w Senegalu.

Więcej treści sportowych znajdziesz na Gazeta.pl

Ich pojedynek nie będzie jednak walką wieczoru. W niej Sebastian Przybysz po raz pierwszy będzie bronił pasa kategorii koguciej w starciu z Brazylijczykiem Bruno Santosem. Przybysz nie przegrał w klatce od niemal trzech lat, a na gali KSW 59 udanie zrewanżował się Antunowi Raciciowi, zdobywając pas kategorii koguciej. 

KSW 64. Karta walk

  • Sebastian Przybysz (8-2-0) vs. Bruno Santos (10-2-0),
  • Mariusz Pudzianowski (15-7-0) vs. Serigne Ousmane Dia (2-0-0),
  • Daniel Rutkowski (12-2-0) vs. Filip Pejić (15-5-2),
  • Robert Ruchała (5-0-0) vs. Patryk Kaczmarczyk (7-0-0),
  • Michał Pietrzak (10-4-0) vs. Shamil Musaev (15-0-0),
  • Sylwia Juśkiewicz (9-6-0) vs. Karolina Owczarz (4-1-0),
  • Cezary Kęsik (12-1-0) vs. Marcin Krakowiak (11-3-0),
  • Albert Odzimkowski (11-5-0) vs. Jason Radcliffe (16-8-0),
  • Adam Tomasik (5-0-0) vs. Oumar Sy (4-0-0).

Gdzie i kiedy obejrzeć walkę Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem?

Gala KSW odbędzie się w sobotę 23 października w Atlas Arenie w Łodzi. Rozpoczęcie wydarzenia planowane jest na godzinę 20:00. Galę KSW 64 transmitowaną w PPV będzie można obejrzeć za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go - w cenie 40 zł. Zapraszamy do śledzenia informacji na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: