O której godzinie walka Pudziana z Bombardierem? Tego nie można przegapić

Mariusz Pudzianowski wraca do rywalizacji w KSW po niemal pięciu miesiącach przerwy. "Pudzian" ma szansę odnieść czwarte zwycięstwo z rzędu, jednak zadanie nie będzie łatwe, bowiem jego rywalem będzie Bombardier, czyli olbrzym z Senegalu. Kiedy odbędzie się walka? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Więcej treści sportowych znajdziecie na Gazeta.pl.

Podczas nadchodzącego KSW 64 Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Senegalczykiem Sergine Ousmane Dia. Do ich starcia miało dojść już w marcu tego roku, jednak problemy zdrowotne Bombardiera doprowadziły do odwołania tego pojedynku. Teraz jednak nic nie powinno stanąć na przeszkodzie i ich walka odbędzie się zgodnie z planem.

Zobacz wideo Artur Szpilka szczerze: Jest problem. Głowa daje znać

Matka Boska z rękawicami bokserskimiMatka Boska w rękawicach bokserskich na Jasnej Górze. "Otaczają troskliwie, chronią"

Mariusz Pudzianowski w końcu powalczy z Bombardierem

Marcowy pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Bombardierem nie doszedł do skutku, jednak władze KSW nie pozwoliły, aby "Pudzian" nie stoczył walki. Miejsce Senegalczyka zajął wówczas mający zerowe doświadczenie w KSW Nikola Milanović i po zaledwie 72 sekundach pojedynek zakończył się wygraną byłego strongmana.

Biorąc pod uwagę bardzo duże zainteresowanie starciem Pudzianowskiego z Bombardierem, władze KSW postanowiły ponownie postarać się o organizację tego pojedynku. Ostatecznie tak się stało, dzięki czemu obaj staną naprzeciw siebie podczas KSW w łódzkiej Atlas Arenie.

Mariusz Pudzianowski - Bombardier. Kiedy i o której godzinie walka? [TRANSMISJA TV, STREAM]

Sergine Ousmane Dia, czyli Bombardier jest jedną z trzech legend zapasów w Senegalu. W dyscyplinie tej sięgał po tytuł mistrza świata w 2002 i 2014 roku, jednak od 2018 roku rywalizuje w MMA. Do tej pory stoczył dwa pojedynki i oba wygrał - z Amadou Papisem Konezem (72 sekundy, nokaut) i Danielem Podmore (59 sekund, nokaut).

KSWWow! Tak wygląda "Bombardier" przed walką z Pudzianowskim. "Juras" aż się odsunął

Hitowe starcie w wadze superciężkiej będzie jednym z głównych podczas KSW 64. Gala odbędzie się w sobotę 23 października. Biorąc pod uwagę, że będzie to ósmy z dziewięciu pojedynków, najpewniej rozpocznie się około godziny 22:30 - 23:00. Galę KSW 64 transmitowaną w PPV będzie można obejrzeć za pośrednictwem serwisu Polsat Box Go - w cenie 40 zł. Zapraszamy do śledzenia informacji na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: