Sceny na konferencji. Najman wyciągnął broń. "Uzbrojeni po zęby" [WIDEO]

Komandosi, kamizelki kuloodporne, długa broń. To wszystko pojawiło się na konferencji prasowej zapowiadającej galę MMA-VIP 3 organizowaną przez Marcina Najmana.

"Chcesz poczytać o sporcie? Żaden problem! Więcej treści na Gazeta.pl"

- W związku z tym, że mamy dzisiaj stan wyjątkowy nie tylko z Białorusią, ale też jeśli chodzi o MMA-VIP, jesteśmy uzbrojeni po zęby i wcale tego nie ukrywamy - zaczął konferencję prasową Marcin Najman, który wraz ze swoim wspólnikiem Dariuszem Kosowskim usiedli za stołem w kamizelkach kuloodpornych.

Zobacz wideo Kulisy ostatniej walki Marcina Najmana! Powiedział dość

Krzysztof Skórzyński Krzysztof Skórzyński z nową rolą w TVN-ie. Koniec z polityką

"Myślałem, że w internecie już nic mnie nie zaskoczy"

Zawodnikom także towarzyszyli komandosi, a Najman po konferencji pozował do zdjęć z długą bronią. "Właśnie tak powinna wyglądać federacja freaków!" - pisze jeden z internautów. Ale nie wszystkim pomysł Najmana na organizację konferencji przypadł do gustu. "Myślałem, że w internecie już nic mnie nie zaskoczy, ale Marcin Najman i jego "federacja" jak zwykle stają na wysokości zadania. Cringe straszny".

Kibic wbiegł na murawę i pobiegł w stronę Roberta Lewandowskiego. Piękny gest Polaka Kibic Benfiki wbiegł na murawę i ruszył w stronę Lewandowskiego. Klasa

 

To nie pierwszy raz, kiedy Najman w taki sposób próbuje zwrócić uwagę. Podobne sceny miały miejsce przed poprzednią galą - MMA-VIP 2, kiedy Najman w pewnym momencie wyciągnął atrapę broni i oddał kilka strzałów w powietrze. - Spokój, wszyscy na pozycje" - krzyczał wtedy, ale nawet odgłosy strzałów nie uspokoiły Rolnika Zabijacza, czyli Mateusza Kisiela z programu TVP "Rolnik Szuka Żony" i trenera personalnego Adriana Ciosa. Rozdzielać ich musiała ochrona (więcej tutaj).

"Nie czas odchodzić. Jestem Najman. Marcin Najman"

"Nie czas odchodzić. Jestem Najman. Marcin Najman - napisał kilka tygodni temu na Instagramie. Pięściarz z Częstochowy już kilkukrotnie zapowiadał koniec kariery. Ale nic z tych rzeczy. 29 października stoczy kolejną walkę. Właśnie na MMA-VIP 3, gdzie zmierzy się z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim. Oto karta walk.

  • Marcin "El Testosteron" Najman vs Ryszard "Szczena" Dąbrowski
  • Maciej "GSP" Gandziarowski vs Kazik Klima
  • Kamil Gmosiński vs Piotr "Henio" Szczygieł
  • Mua Boy vs Ula Siekacz
  • Michał "Wampir" Pasternak vs Kornel "Korniko" Zapadka
  • Remi Gruchała vs Paweł "Scarface" Jendruczko
  • Michał "Polski Ken" Przybyłowicz vs Wiktoria Domżalska
  • Dariusz "Lew" Kaźmierczuk vs Marek Molak
  • Damian "Damiano Cygano" Kamowski vs Daniel "Achtung" Wrześniewski
Więcej o: