Znamy wszystkie walki na gali FAME MMA 12. Ostro na konferencji [KARTA WALK]

Już 20 listopada w trójmiejskiej Ergo Arenie odbędzie się gala FAME MMA 12. W walce wieczoru gwiazda federacji Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zmierzy się z byłym mistrzem KSW w wadze piórkowej Marcinem "Polish Zombie" Wrzoskiem. Jak wygląda karta walk gali?

Poprzednia gala FAME MMA 11 odbyła się w sobotę 2 października w Gliwicach. W walce wieczoru były mistrz KSW w wadze półśredniej Borys Mańkowski pokonał na punkty byłego zawodnika UFC Normana Parke'a. Formuła walki była nietypowa, ponieważ odbyła się w boksie na dystansie 15 minut bez żadnych przerw. Oprócz tego swoje pojedynki wygrali tacy zawodnicy jak Marcin Dubiel, Piotr "Popo" Węgrzyn czy Amadeusz "Ferrari" Roślik. 

Zobacz wideo Rewanż Szpilka vs Adamek w MMA? "Już wolałbym zobaczyć ich walkę na gołe pięści"

Ogromne emocje na pierwszej konferencji przed FAME MMA 12. Znamy wszystkich uczestników

Już 20 listopada w trójmiejskiej Ergo Arenie natomiast odbędzie się kolejna gala - FAME MMA 12. Tym razem w walce wieczoru będziemy mieli okazję obejrzeć kolejną gwiazdę KSW - Marcina Wrzoska. Były mistrz najpopularniejszej federacji w Polsce zmierzy się z gwiazdą FAME MMA Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Walka odbędzie się na zasadach boksu i z pewnością wokół niej nie zabraknie emocji. Obaj panowie nie kryją wzajemnej niechęci, co można było odczuć na poniedziałkowej konferencji prasowej. 

Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta | twitter.com/MarcinNajmanNajman wyzywa Bońka na pojedynek! "Gdzie jesteś Zibi?" [WIDEO]

Wrzosek bez ogródek nazwał swojego najbliższego przeciwnika "c*elem*, co wywołało natychmiastowy sprzeciw prowadzących konferencję i apel o wzajemny szacunek. - Z szacunku dla środowisk LGBT nie przyniosłem ma prezentu, miałem mu przynieść paróweczki, bo w "Warsaw Shore" widziałem, że lubi się nimi bawić - powiedział na konferencji były mistrz KSW

Całą pierwszą konferencję prasową przed galą FAME MMA 12 można obejrzeć tutaj:

 

Oprócz walki wieczoru w oktagonie dojdzie do kilku innych emocjonujących pojedynków z gwiazdami FAME MMA w roli głównej. Ciekawie na pewno zapowiada się walka Adriana "Polaka" Polańskiego z Maksymilianem "Wiewiórem" Wiewiórką, czy rewanż Mateusza Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą. W akcji po raz kolejny zobaczymy również panie. Kamila "Zusje" Smogulecka zmierzy się z Marta "Martirenti" Rentel, a Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk z Anną Andrzejewską. 

Conor McGregor uderzył włoskiego DJ-aMcGregor znów wywołał skandal. Pobił znanego DJ-a. "Wariat, schizofrenik"

Gala FAME MMA 12. Karta walk

  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Marcin Wrzosek (WALKA WIECZORU)
  • Adrian "Polak" Polański - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
  • Krzysztof Radzikowski - Piotr "Bestia" Piechowiak
  • Kamila "Zusje" Smogulecka - Marta "Martirenti" Rentel
  • Mateusz "Muran" Murański - Arkadiusz Tańcula
  • Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk - Anna Andrzejewska
  • Krystian "Krycha" Wilczak - Maciej "Szewcu" Szewczyk
  • Patryk "Ryba" Karaś - Kornel "Koro" Regel
  • Mateusz "Fit Lovers" Janusz - Kacper "Blonsky" Błoński
Więcej o: