Wspaniałe informacje dla kibiców! Wiemy, kto pokaże walkę Fury - Wilder i Kownackiego

Marek Szkolnikowski poinformował, że TVP Sport pokaże hitową galę boksu w Las Vegas, na której dojdzie do trzeciego starcia pomiędzy Wilderem a Furym, a także rewanżowego pojedynku Adama Kownackiego z Robertem Heleniusem.

W nocy  z soboty 9 października na niedzielę 10 października odbędzie się długo oczekiwana gala boksu w Las Vegas, w trakcie której odbędzie się trzecia walka pomiędzy Deontayem Wilderem a Tyson Furym. Na gali walczyć będzie także polski pięściarz Adam Kownacki, którzy będzie chciał zrewanżować się Szwedowi Heleniusowi.

Zobacz wideo Świat długo czekał na ich walkę. "Obaj będą chcieli zapisać się w historii"

Fury - Wilder. Wreszcie, wiemy pokaże hitową walkę 

Szef TVP Sport Marek Szkolnikowski poinformował w środę, że nabywcą praw do transmitowania hitowej gali została Telewizja Polska. "Czy w TVP Sport zobaczą Państwo Wilder - Fury III? Tak! A Kownacki - Hellenius II też? Też!" - napisał na Twitterze.

"A czy Mateusz Borek lubią się z Andrzejem Wasilewskim? No pewnie! Łączy nas boks, a w nocy z soboty na niedziele kolejne wielkie show!" - dodał także enigmatycznie. Być może chodzi o to, że związani z polskim boksem Mateusz Borek i Andrzej Wasilewski pojawią się w studiu TVP Sport. Będzie to o tyle interesujące, że w przeszłości bardzo często pomiędzy nimi dochodziło do wymiany zdań w mediach społecznościowych. 

Fury - Wilder. Gdzie i kiedy oglądać hitową walkę? [Transmisja TV, stream online] 

Tyson Fury i Deontay Wilder wejdą do ringu 10 października między godziną 4:00 a 5:00 czasu polskiego. Przed walką Brytyjczyka i Amerykanina na tej samej gali Adam Kownacki zmierzy się z Robertem Heleniusem. Transmisja będzie dostępna na TVP Sport, a także na stronie internetowej sport.tvp.pl. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.