Ekspresowe zastępstwo "Boxdela" na gali Fame MMA 11. Zaskoczenie [WIDEO]

Na ceremonii ważenia przed sobotnią galą FAME MMA 11 dowiedzieliśmy się, kto zastąpi kontuzjowanego "Boxdela" w walce z Maksymem Ziółkowskim.

Najbliższa gala Fame MMA 11 odbędzie się już w sobotę 2 października w Arenie Gliwice. Walką wieczoru będzie pojedynek byłego mistrza federacji KSW w wadze półśredniej Borysa Mańkowskiego z byłym zawodnikiem UFC Normanem Parke. Oprócz tego na gali zobaczymy całą plejadę gwiazd najpopularniejszej federacji freak-fightowej w Polsce. W oktagonie pojawią się między innymi Marcin Dubiel, Sylwester Wardęga czy Amadeusz "Ferrari" Roślik. 

Zobacz wideo Rewanż Szpilka vs Adamek w MMA? "Już wolałbym zobaczyć ich walkę na gołe pięści"

Na gali FAME MMA 11 mieliśmy zobaczyć także jednego z właścicieli federacji Michała "Boxdela" Barona, który miał skrzyżować rękawice z youtuberem Maksymem "Maksymalnie" Ziółkowskim. Na nieszczęście dla całego widowiska ta walka ostatecznie nie dojdzie do skutku z powodu kontuzji "Boxdela". - W trakcie treningu, przy uderzeniach na worek, mocnych power punchy, do mojej dłoni wylał się płyn. W sensie miałem w śródręczu płyny i aktualnie mam na ręce szynę i chce mi się naprawdę płakać z tego powodu, bo ku... zapier....łem na to, żeby być w tym momencie, że 2 października wyjdę i pokonam Maksyma, że uda mi się to zrobić, a przynajmniej dać zaje....ą walkę i pokazać formę - tłumaczył się współwłaściciel FAME MMA.

Borys Mańkowski odpowiada Marcinowi WrzoskowiMańkowski o walce z kolejną gwiazdą Fame MMA. Długo się nie zastanawiał

Wiemy, kto zastąpi "Boxdela" na Fame MMA 11. Spore zaskoczenie

Włodarze Fame MMA mieli bardzo mało czasu na znalezienie zastępstwa dla kontuzjowanego "Boxdela". Ta kwestia wyjaśniła się dopiero podczas ceremonii ważenia w Gliwicach. Jako nowy przeciwnik Maksyma Ziółkowskiego pojawił się na niej Filip Zabielski. 

Jan Błachowicz i jego teamJohnny Walker bagatelizuje Jana Błachowicza. Co za słowa

Zabielski ma już na swoim koncie jeden występ w oktagonie Fame MMA. Miało to miejsce na dziewiątej edycji gali. Zastępca "Boxdela" pokonał wtedy Mariusza "Hejtera" Słońskiego.

Transmisję z ceremonii można zobaczyć tutaj:

 
Więcej o: