Polak stracił szansę na kontrakt w UFC. Brutalny nokaut w Las Vegas [WIDEO]

Łukasz Sudolski w najbliższym czasie nie będzie miał okazji do walki w UFC. "Pcheła" (8-1) w głównym pojedynku gali Dana White's Contender Series 41 w Las Vegas został znokautowany przez Igora Poterję z Ukrainy (20-2).

Zawodnik reprezentujący Berserker's Team Szczecin od samego początku pojedynku nie mógł wejść na właściwe dla siebie tory. Ukrainiec był szybszy i skuteczniejszy, dzięki czemu w stójce był w stanie zadawać Polakowi szereg potężnych ciosów.

Zobacz wideo "Jan Błachowicz jest dużym kłopotem dla UFC. Ale ta walka to strzał w dziesiątkę"

NaruszczkaPolak oszukany na gali MMA! Trener grzmi: Dwa razy go okradziono

Łukasz Sudolski znokautowany przez Igora Poterję

Igor Poterja praktycznie przez cały czas emanował pewnością siebie, która pozwalała mu dominować nad Łukaszem Sudolskim. Polak starał się odpowiadać, jednak jeden z jego ataków zakończył się kontrą Ukraińca i dwoma czystymi sierpowymi.

Bomby posłane przez ukraińskiego zawodnika spowodowały, że Polak nie był w stanie ustać na nogach. Po chwili, gdy Poterja zadawał kolejne ciosy z góry sędzia był zmuszony do przerwania pojedynku i przyznania zwycięstwa Ukraińcowi.

screen YouTubePrawdziwa bestia na gali w Polsce! 180 kilogramów wagi byłej gwiazdy PRIDE

Efektowna wygrana i pokonanie Sudolskiego pozwoliły Poterji wywalczyć kontrakt w UFC. Dla 25-latka było to 17. zwycięstwo z rzędu, natomiast dla Polaka była to pierwsza porażka w zawodowej karierze. W poprzednich pojedynkach "Pcheła" ośmiokrotnie wygrywał, z czego sześć razy przed czasem.

Więcej o: