"Co to była za awantura!" A jak się zakończyła! Brutalny nokaut [WIDEO]

Mateusz "Świr" Wijas w efektownym stylu pokonał Tomasza Chacię na gali Gromda 6. "WOW! Brutalnie znokautowany" - tak końcówkę walki skomentowało oficjalne konto federacji na Twitterze.

W piątek odbyła się już 6. edycja gali Gromda, czyli federacji, w której zawodnicy biją się na gołe pięści. W trakcie gali odbył się nie tylko turniej, ale też walki pokazowe. Zawodnicy walczyli bez rękawic, w małym ringu 4x4 m, a starcia trwały maksymalnie cztery rundy po dwie minuty.

Zobacz wideo Rewanż Szpilka vs Adamek w MMA? "Już wolałbym zobaczyć ich walkę na gołe pięści"

W piątek walką wieczoru było finałowe starcie Vasyla Halycha z Tomaszem "Zadymą" Gromadzkim. Na gali obejrzeliśmy też dwie walki pokazowe: Łukasz "Goat" Parobiec vs Bartłomiej "Kruszyna" Bielas oraz Kamil "Kosa" Al Temimi vs Karol "King Kong" Grzesiuk.

Na Gromdzie 6 doszło też do walk turniejowych:

  • Marcin "Wąski" Kunikowski vs Arkadiusz "Karabin" Sauter
  • Przemysław "Reksio" Rekowski vs Tomasz "Kaliniak" Kalinowski
  • Dawid "Maximus" Żółtaszek vs Daniel "Japa" Utkowski
  • Patryk "Chacia" Chacia vs Mateusz "Świr" Wijas

Efektowny nokaut na Gromdzie 6

W ostatnim z wymienionych pojedynków doszło do bardzo efektownego nokautu. Mateusz "Świr" Wijas w imponującym stylu posłał na deski Patryka Chacię, zapewniając sobie zwycięstwo w walce. 

"Świr" zdecydował się na atak i pierwszy jego cios był chybiony. Chociaż "Świr" nadział się na kontrę rywala, to nie upadł i w imponującym stylu oddał Chaci, nokautując go potężnym uderzeniem z prawej ręki.

"Co to była za awantura!" - podsumowało walkę oficjalne konto Gromdy na Twitterze.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.