19-letni zawodnik MMA nie żyje. Tragiczna śmierć koło Lęborka

Smutne wiadomości ze świata MMA. Na trasie Lębork - Cewice doszło do tragicznego wypadku samochodowego, w którym zmarł 19-letni Jakub, zawodnik MMA z Bytowa.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę, chwilę przed godz. 17:00. Ford Mondeo zjechał z drogi i z dużym impetem wjechał w drzewo. Jeden z pasażerów zginął, zaś dwie osoby zostały przewiezione ze szpitala. Jak informuje "Dziennik Bałtycki" kierowca zdał prawo jazdy, ale zrobił to niedawno i wciąż nie miał papierów. - Z wstępnych ustaleń wynika, że wyprzedzał inny pojazd w trakcie, gdy był wyprzedzany przez jeszcze inny samochód. Wystraszył się tego manewru, odbił w prawo i wtedy uderzył w drzewo - tłumaczy asp. Marta Szałkowska, rzeczniczka policji w Lęborku. Na miejscu zginął 19-letni zawodnik MMA z Fight Club MMA FURIA Bytów & PAPAJ Gym. 

Zobacz wideo "Szykowałem się do ślubu i zostałem zatrzymany. Zrujnowano mi życie". 14 miesięcy koszmaru

Mamed Chalidow i Mariusz PudzianowskiMamed Chalidow o walce z Pudzianowskim: Zawsze mówiłem

Tragiczna wiadomość trafiła w dniu dzisiejszym do naszego klubu. Zawodnik naszego klubu... nasz kolega i wielu z nas przyjaciel Kuba w wieku 19 lat opuścił nasze szeregi. Trzymaj się wojowniku. Do zobaczenia po drugiej stronie [*]

Mamed ChalidowSoldić po walce podszedł do Chalidowa. I złożył propozycję. "Nie musi prosić"

To kolejna tragiczna wiadomość z ostatnich dni. W zeszłym tygodniu zmarł 19-letni Gniewomir Herbst, utalentowany polski kickboxer. Herbst był świetnie zapowiadającym się zawodnikiem. Na swoim koncie miał wicemistrzostwo Europy juniorów oraz dwa tytuły mistrza Polski w kickboxingu. Wcześniej trenował głównie karate, gdzie trzy został najlepszym juniorem w Europie.

Więcej o: