Ewa Brodnicka tłumaczy się po blamażu z celebrytką. "Dlatego tak się skończyło"

- Wszystko dlatego się tak skończyło, że trzy tygodnie temu miałam złamany kłykieć w kolanie - tak Ewa Brodnicka tłumaczy swoją porażkę w debiucie w MMA.

W sobotę w trójmiejskiej Ergo Arenie Ewa Brodnicka, była mistrzyni świata i Europy w boksie zawodowym, zadebiutowała w MMA na gali High League. Ale debiutu nie będzie dobrze wspominała, bo nie potrafiła pokonać Anieli "Lil Masti" Bogusz, która nigdy nie była zawodowcem, a jedynie amatorsko trenowała zapasy. Brodnicka przegrała przez nokaut techniczny w trzeciej rundzie. "Lil Masti" z łatwością obalała rywalkę, a następnie dominowała w parterze.

Zobacz wideo Mówiła, że jest za stara na MMA, ale zmieniła zdanie. "Klatka daje mi wolność"

- Nie chciałam zawieźć nikogo, ani organizatorów ani kibiców, a nie chcę się też tłumaczyć. Chciałabym bardzo rewanżu, mieć więcej czasu, by doszlifować parter i wejść do klatki bez żadnej kontuzji. Wszystko dlatego, że trzy tygodnie temu miałam złamany kłykieć w kolanie. Wyszłam do tej walki, bo jestem sportowcem, ale tak jak wspominałam: nie tłumaczę się,  ale chciałabym wyjść do walki w pełni zdrowa - powiedziała pięściarka na antenie mma.pl.

"Lil Masti" stwierdziła, że też miała różne kontuzje podczas przygotowań i zapowiedziała, że chce teraz się zmierzyć z mężczyzną. Dla "Lil Masti", zwanej niegdyś "SexMasterką", była to już trzecia wygrana na zasadach MMA. W debiucie pokonała Martę "Linkimaster" Linkiewicz, a następnie potrzebowała zaledwie 17 sekund, żeby rozprawić się z Adrianną "Flychanelle" Śledź.

 High League. Wyniki gali:

  • Aniela "Lil Masti" Bogusz (3-0) pok. Ewa Brodnicka (0-1) przez TKO (ciosy z krucyfiksu), Runda 3.
  • Adrian "Medusa" Salamon (2-0) vs. Maciej Rataj (1-2) przez poddanie (kimura), Runda 2.
  • Jakub "Japczan" Piotrowicz (1-0) pok. Piotr "Bonus BGC" Witczak (0-5) przez jednogłośną decyzję sędziów.
  • Josef Bratan (1-0) pok. Gabriel Tadeusz "Cesarz Narcyz" Bystrzycki (0-1) przez jednogłośną decyzję sędziów.
  • Łukasz "Lukas TV" Wdowiak (1-0) pok. Sebastian "Bunio" Szabunio (0-1) i Kamil Kossakowski (0-1) przez TKO (ciosy w parterze), Runda 3.
  • Maciej "Big Jack" Jarema (1-0) pok. Jakub "Carlito" Olewiński (0-1) przez TKO (ciosy w parterze(, Runda 2.
  • Jakub Nowaczkiewicz (1-0) pok. Przemysław "Kolar" Kolarczyk (0-1) przez TKO (przerwanie przez lekarza), Runda 1, 5:00
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.