Kosmiczny nokaut! Rywal padł nieprzytomny, a on zatańczył na ringu [WIDEO]

Ale nokaut! Weteranowi wagi ciężkiej Rakimowi Clevelandowi wystarczył jeden skuteczny cios, żeby powalić na ziemię Kelvina Fitiala w walce o nieobsadzony tytuł wagi ciężkiej podczas gali B2 Fighting Series w Shepherdsville. Po powaleniu rywala 32-latek zaprezentował oryginalny taniec.

Cleveland popisał się skutecznym uderzeniem lewą nogą w głowę przeciwnika. Fitial, który nie był w stanie odeprzeć tego ataku, runął nieprzytomny na ring. 32-latek miał tym samym sporo czasu na świętowanie, w trakcie, którego zaprezentował nietypowe kroki taneczne.

 

Ignacio Bahamondes znokautował Roosevelta RobertsaNokaut roku w UFC! Diabelskie kopnięcie zakończyło walkę [WIDEO]

Kolejne zwycięstwo Rakima Clevelanda

Zwycięstwo w walce o nieobsadzony tytuł wagi ciężkiej był trzecią wygraną Clevelanda z rzędu (trzech poprzednich rywali również znokautował). Jego aktualny bilans w zawodowych sportach walki to 22 zwycięstwa, 13 remisów i jedna porażka.

Zobacz wideo "Jan Błachowicz jest dużym kłopotem dla UFC. Ale ta walka to strzał w dziesiątkę"

Rakim Cleveland zadebiutował w zawodowych sztukach walki w 2010 roku, przegrywając wówczas z Derrickiem Lewisem. Pierwsze zwycięstwo z kolei odniósł w kolejnym starciu z Richardem Whitem, zmuszając go do poddania się podczas IXFA Extreme Fighting.

CM Punk rozdał kibicom lodyCM Punk powrócił po siedmiu latach! Tłum oszalał. Odważna zapowiedź [WIDEO]

Wcześniej 32-latek rywalizował w Legacy Fighting Championship i Titan Fighting Championship, a obecnie w Professional Fighters League. Ostatnią porażkę poniósł w sierpniu 2019 roku, przegrywając Vinnym Magalhãesem.

Więcej o: