To już oficjalne. Jaś Kapela będzie walczył u Najmana! "Igrzyska śmierci czas zacząć"

Ziemowit Kossakowski zmierzy się z Jasiem Kapelą na gali MMA VIP organizowanej przez Marcina Najmana. Walka politycznych publicystów odbędzie się we wrześniu w oktagonie, o czym poinformował Kossakowski na swoim koncie w mediach społecznościowych.

- Oficjalne info. Jaś Kapela ostatecznie podpisał kontrakt, będziemy walczyć 25 września w oktagonie. To już pewne. Walka tylko w PPV. Igrzyska śmierci czas zacząć. Pierwsza polityczno-dziennikarska walka w ringu jest już faktem. Chętnych do współpracy zapraszam na priv - napisał Ziemowit Kossakowski na Twitterze.

Zobacz wideo Kołecki: Pewnie już nigdy w życiu nie uda mi się zaliczyć takiego nokautu

Tomasz Sarara zaraz po walce na KSW 62. Źródło: Twitter (KSW)Zadebiutował w KSW i pokazał, jak wygląda po walce. Porażający widok [ZDJĘCIE]

Z roku na rok wzrasta w Polsce popularność tzw. freak fightów, czyli walk osób, które nie mają doświadczenia w sportach walki. Na licznych galach MMA występują już nie tylko byli sportowcy, ale także celebryci czy youtuberzy. Na MMA VIP organizowanej przez Marcina Najmana dojdzie do pojedynku publicystów politycznych Ziemowita Kossakowskiego z Jasiem Kapelą.

"Pierwsza w historii polityczna walka MMA w oktagonie"

- Będzie to pierwsza w historii polityczna walka MMA w oktagonie. Ostro poleje się krew. Prawica vs lewica. Prawdziwa wojna na pięści. Bez miękkiej gry. Szykuj się na 3 rundy i nie zaćpaj się tylko" - informował wcześniej Ziemowit Kossakowski na Twitterze.

Ziemowit „Piast" Kossakowski to dziennikarz i youtuber, który w przeszłości startował z listy PiS-u w wyborach samorządowych. Ma za sobą także współpracę z TVP Info. - Dla pieniędzy. Podczas tej gali będzie sporo interesujących walk, ale tylko ta jedna, nasza, będzie miała wyraźny kontekst polityczno – publicystyczny. Myślę, że zapowiada się znakomita walka - odpowiedział zapytany przez wirtualnemedia.pl, dlaczego przyjął propozycję.

Lewandowski daleko w tyle. Oto najlepiej zarabiający sportowiec świata. Złoty biznesLewandowski daleko w tyle. Oto najlepiej zarabiający sportowiec świata. Złoty biznes

Kapela, który jest pisarzem i poetą, wcześniej zapowiadał, że nie będzie potrzebować trzech rund, a 30 sekund, żeby pokonać Kossakowskiego. - Trzy rundy lol. Po 30 sekundach będziesz leżał na glebie, a po minucie będę zjadał resztki Twojego styranego serducha. Tak, jestem weganinem, ale dla Ciebie zrobię wyjątek - napisał. 

Więcej o: